Aktualności

newsfoto
Rozszerzona rzeczywistość w Twojej kuchni

2019-05-20

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni? more

newsfoto
Dla projektantów i architektów

2019-05-17

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni! more

newsfoto
Targi Warsaw Electronics Show 2019 - zakończone

2019-05-13

Dziękujemy wszystkim, którym udało się odwiedzić nasze stoisko! more

Aktualności techniczne

2018-11-20

IL RISTORANTE DEGLI CHEF

Mediolan, 15 listopada 2018 r. - Faber (www.faberspa.com), lider rynku okapów kuchennych otrzymał główną rolę w nowym show talentów kulinarnych Rai2 "Il Ristorante degli Chef". Firma z włoskiego regionu Marche wkrótce stanie się gwiazdą telewizyjną dzięki szczególnie ważnemu lokowaniu produktu. Galileo, zupełnie nowa, w pełni zintegrowana płyta grzewcza i okap z klasą efektywności energetycznej A +++ i wodoodpornym, zajmującym niewiele miejsca silnikiem, pojawi się na popularnym pokazie talentów. W sumie w studiu zainstalowanych zostanie 10 płyt grzejnych Galileo i okapów, a także dwie płyty indukcyjne FCH64 w kuchni restauracji.


Począwszy od 20 listopada dziesięciu ambitnych szefów rzuci sobie wyzwanie pod okiem sędziów Andrei Bertona, Philippe'a Léveillé i Isabelli Potì. Uczestnicy będą mogli polegać na praktycznym wsparciu Galileo. Funkcja łączenia pól grzewczych "bridge" pozwala na gotowanie w dużych garnkach i patelniach. Dzięki praktycznym, dotykowym suwakom sterowania i kratką okapu zasysającego opary wbudowaną płasko w płytę Galileo jest idealnym towarzyszem w dążeniu do zaimponowania widzom.

Ten doskonale funkcjonalny, w pełni zintegrowany system gotowania jest idealnym wyborem dla kuchni dzięki eleganckiemu wzornictwu i unikatowej kratownicy żeliwnej w kształcie logo Faber. Płyta i okap w jednym urządzeniu! Ten niezrównany produkt Faber pomoże zawodnikom gotować w bardziej zrelaksowany i profesjonalny sposób.


Zapraszamy do oglądania RAI2 w każdy wtorek!

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2019 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne