Aktualności

newsfoto
Targi Warsaw Home 2018

2018-10-08

Dziękujemy! more

newsfoto
Wirtualna wycieczka

2018-05-15

Wirtualna wycieczka po stoisku Faber na targach Eurocucina 2018! more

newsfoto
Faber na EuroCucina 2018

2018-04-25

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018 more

Aktualności techniczne

2016-09-27

FABER bierze udział w Bologna Design Week

W charakterze oficjalnego sponsora wystawy, Faber - światowy lider w branży okapów - zaprezentuje nową technologię oczyszczania powietrza w kuchni.

2016 Bologna Design Week to międzynarodowe wydarzenie związane z designem, które ma miejsce w Bolonii stolicy regionu Emilia-Romania w dniach 28 września do 1 października.

"Jesteśmy bardzo zadowoleni, że możemy wziąć udział w tegorocznym Design Week, wydarzeniu które się z roku na rok rozrasta i stało się wizytówką branży", powiedział Riccardo Remedi, dyrektor zarządzający firmy Faber. "Wystawa daje nam doskonałą okazję do zaprezentowania naszej najnowszej technologię oczyszczania powietrza w pomieszczeniach zamkniętych Innov-Air. Jest to dla nas niezwykle ważne zadanie ponieważ, jak mówi nasze hasło - Air Matters (powietrze jest ważne)".

Aby przedstawić tę ważną innowację, Faber zorganizowało imprezę, która odbędzie się w czwartek, 29 września, zatytułowaną "niezdrowe budynki i zanieczyszczenia w domu: sposoby poprawy jakości powietrza w domu, w kuchni". Trzech ekspertów, Sandro Iannaccone, dziennikarz i pisarz naukowy, Leopoldo Busa, architekt i ekspert od spraw jakości powietrza i Luca Colciago, Dyrektor Badań i Rozwoju Faber będą analizować różne aspekty oczyszczania powietrza, którego jakość stała się poważnym problemem zdrowotnym.

Podczas spotkania prelegenci będą wyjaśniać przyczyny i skutki zanieczyszczenia powietrza wewnątrz domu, szczególnie w kuchni, a także przedstawią szereg rozwiązań architektonicznych. Wreszcie Faber zaprezentuje nową technologię Innov-Air, ekskluzywny system oczyszczania powietrza, który usuwa opary powstałe w trakcie gotowania. Innowacyjne filtry niszczą bakterie i niechciane zapachy i wyrzucaja czyste, zdrowe powietrze do kuchni, jak i pozostałej części domu.

Przeczytaj więcej o BDW ...

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2018 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne