Aktualności

newsfoto
KOLEJNE NAGRODY DLA FABER

2017-07-25

Złota i platynowa ADEX Award dla okapów Stratus i Scirocco Lux w USA i Kanadzie. more

newsfoto
FABER W MARZENIACH O KUCHNI

2017-07-21

W dniach 9 - 25.06 2017r Faber wspólnie z Elle Decoration zorganizował konkurs dla czytelników, aby zwrócić uwagę na rolę okapu w kuchni oraz nowoczesne technologie i wyjątkowe wzornictwo w okapach Faber. more

newsfoto
Zapraszamy !

2017-06-13

W dniach 21 i 22 czerwca zapraszamy do nowego salonu Faber i Fulgor Milano w Warszawie, w Galerii PANORAMA. more

Aktualności techniczne

4 Design Days już za nami!

Cztery dni z designem i architekturą w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach dobiegły końca. Wykłady, dyskusje, prezentacje, gale rozdania nagród, wystawy oraz ekspozycja ponad 250 wystawców i 25 tys. odwiedzających – taka była II odsłona święta architektury, designu i nieruchomości.
Dwa pierwsze dni (16-17 lutego) to dni dla profesjonalistów, gdzie ikony światowego i polskiego designu, architekci i projektanci, przedstawiciele producentów i firm usługowych oraz deweloperzy dyskutowali o tym, co inspiruje i kreuje światowe trendy w architekturze i designie.
Sobota i niedziela 4 Design Days (18-19 lutego) przyjęły formułę Dni Otwartych dla mieszkańców regionu, gości z Polski i z zagranicy. Międzynarodowe Centrum Kongresowe odwiedziło ponad 20 tys. osób. Gośćmi specjalnymi, autorami i prowadzącymi spotkania oraz prezentacje dla uczestników Dni Otwartych 4 Design Days były gwiazdy telewizji: Natalia Nguyen, Tomasz Pągowski, Piotr Polk oraz Zbigniew Urbański.Na tak ważnym i wyjątkowym wydarzeniu jakim było 4 Design Days nie mogło zatem zabraknąć firmy Faber i najnowszych produktów z oferty. Na naszym stoisku targowym zwiedzający mogli obejrzeć innowacyjne modele okapów przyściennych Faber takie, jak płaska Talika wyposażona w technologię Nautilus, lub Glam-Light i Chloe z nowoczesnymi silnikami EVO, a także okap Luft z ekskluzywnym systemem Steam Off . Można było również sprawdzić skuteczność okapu montowanego na równi z płytą grzewczą HOO-B, który zasysa opary pod blat !


Targi były też miejscem polskiej premiery wolnostojącej kuchni SOFIA marki Fulgor Milano.


Przepiękne urządzenie wzbudzało ogromne zainteresowanie i podziw wśród architektów za profesjonalne wykonanie, solidny materiał i funkcjonalność. W tych dniach nasi eksperci udzielali także fachowych porad w zakresie eksponowanych modeli, opowiadali o zaawansowanych technologiach i funkcjonalności urządzeń Fulgor Milano

Urządzenia Fulgor Milano można było również obejrzeć na stoisku naszego Partnera firmy AGSTA MEBLE - dziękujemy.


Dziękujemy Gościom za odwiedzenie naszego stoiska i przychylne opinie, a Organizatorom za zaproszenie.

Do zobaczenia w kolejnej edycji 4DD

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Duravit
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00