Aktualności

newsfoto
Targi MAXEXPO 2019

2019-09-12

MAXEXPO 2019, Hotel Gołębiewski w Karpaczu. 13-15 września 2019 more

newsfoto
Rozszerzona rzeczywistość w Twojej kuchni

2019-05-20

Jak wyglądałby okap Faber w twojej kuchni? more

newsfoto
Dla projektantów i architektów

2019-05-17

Pobierz modele 3D okapów Faber i wykorzystaj do projektowania kuchni! more

Aktualności techniczne

Piekarnik FCLPO 6215 P TEM BK Fulgor Milano zdobył nagrodę w kategorii Kuchnia.  to klejnot kolekcji Cluster Concept, oferowanej w programie TOTAL BLACK.

W tej edycji międzynarodowej nagrody za wzornictwo wzięło udział 600 produktów z ponad 400 marek z 15 krajów. Jury składające się z 40 ekspertów wzornictwa, mediów i oczywiście pracowników Archiproducts zbadało produkty w 14 kategoriach. Gianni Meneghetti, dyrektor generalny Fulgor Milano, skomentował: "jesteśmy dumni, że już drugi rok z rzędu zdobyliśmy nagrodę Archiproducts Design Award. Nowa linia Cluster oferuje bardzo zaawansowaną technologię, która doskonale łączy się ze stylem i estetycznym smakiem, który reprezentuje nasz kraj i pozwala zabłysnąć na całym świecie."


Wszystkie urządzenia kuchenne tej linii są zintegrowane z innowacyjną technologią CREATIVE Extended (TEM), dzięki której wybór funkcji jest zoptymalizowany. Po lewej stronie panelu znajdują się fabrycznie przygotowane funkcje intuicyjnie, które mogą być modyfikowane i zapisywane przez użytkownika, a po prawej menu programowania ręcznego. W szczególności piekarnik FCLPO 6215 P TEM BK wyposażony jest w funkcję CLASSIC PIZZA, za pomocą której można podnieść temperaturę do 350 ° C, czyli takiej jak w profesjonalnym piecu opalanym drewnem, aby przygotować jednocześnie 2 pizze w 2 i pół minuty. Paletę możliwości piekarnika rozszerza sondę do pomiaru temperatury wewnątrz pieczonej potrawy.

Bezpieczeństwo gwarantowane jest przez konstrukcję drzwi z czterema szybami, które pozostają bezpieczne w dotyku pomimo wysokich temperatur wewnętrznych, nawet podczas cyklu automatycznego czyszczenia komory (funkcja pirolizy w temperaturze 450C).

Piekarnik jest również standardowo wyposażony w ogniotrwałą płytę (refrattario), która powoduje równomierny rozkład ciepła i jednorodne pieczenie pizzy, perforowaną siatkę grilla, oraz łopatkę za pomocą której można łatwo włożyć i wyjąć pizzę z piekarnika. Elegancję piekarnika podkreślają szklane (a nie blaszane) półki do pieczenia.
Piekarniki linii Cluster Concept będą dostępne pod koniec Marca 2019.
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2019 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne