Aktualności

newsfoto
4 Design Days w Katowicach

2018-02-15

4DD to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie z branży wnętrzarskiej. more

newsfoto
Wieczór w Krakowie

2017-11-27

To był już ostatni w tym roku Wieczór Architektoniczny z ARCH_event... more

newsfoto
Sukces Fulgor Milano

2017-11-20

Kuchnia gazowa Sofia laureatką projektu Home Zone! more

Aktualności techniczne

Fulgor Milano na EuroCucina 2016 prezentuje nową linię urządzeń CreActiveTargi EuroCucina to prawdziwe wydarzenie w branży mebli kuchennych i producentów AGD. Impreza pomyślana początkowo, jako lokalne targi zamieniła się w jedno z największych na świecie forum prezentacji najnowszych trendów wzorniczych i technologii. Firma Fulgor Milano po raz pierwszy brała udział w targach EuroCucina. Dopuszczenie firmy do udziału w targach jest potwierdzeniem jej statusu, jako godnego zaufania, interesującego i rozwojowego partnera handlowego.Fulgor Milano przedstawił CreActive, całą gamę nowych urządzeń do zabudowy o czystej linii designu, z wysoką technologią i dbałością o szczegóły, tak charakterystyczną dla urządzeń "Made in Italy"."Kuchnia" w słowniku Fulgor Milano stała się synonimem "interaktywności". Innowacyjny system sterowania urządzeniem łączy najnowszą technologię z wyjątkową prostotą.

  

Pozwala to na kontrolę pracy urządzenia za pomocą jednego dotyku na ekranie CreActive, który jest intuicyjny, wielofunkcyjny i łatwy do dopasowania dla własnych przepisów.

 

Szczególna uwaga została poświęcona dwóm nowościom:
szufladzie do pakowania próżniowego, oraz
wielofunkcyjnej schładzarko-zamrażarce szokowej ("blast chiller").
Obydwa urządzenia dzięki swej harmonijnej konstrukcji idealnie pasują do innych produktów z serii Compact 45.Nie mogło zabraknąć zawsze prezentowanej na wystawach linii o nazwie "Professional": kuchni wolnostojących Sofii, oraz piekarników do zabudowy i płyty gazowej. Urządzenia przygotowane i obecne na rynku amerykańskim, wkrótce staną się dostępne również dla Klienta europejskiego.Na stoisku zaprezentowano również płytę indukcyjną Octogram z ośmioma strefami grzewczymi, płytę hybrydową z czterema polami indukcyjnych oraz palnikiem gazowym, a także nowe okapy kuchenne i chłodziarki do wina o zwiększonej pojemności (do 46 butelek).

Dziękujemy wszystkim, którzy mogli odwiedzić nasze stoisko !

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej ...

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00