Aktualności

newsfoto
KOLEJNE NAGRODY DLA FABER

2017-07-25

Złota i platynowa ADEX Award dla okapów Stratus i Scirocco Lux w USA i Kanadzie. more

newsfoto
FABER W MARZENIACH O KUCHNI

2017-07-21

W dniach 9 - 25.06 2017r Faber wspólnie z Elle Decoration zorganizował konkurs dla czytelników, aby zwrócić uwagę na rolę okapu w kuchni oraz nowoczesne technologie i wyjątkowe wzornictwo w okapach Faber. more

newsfoto
Zapraszamy !

2017-06-13

W dniach 21 i 22 czerwca zapraszamy do nowego salonu Faber i Fulgor Milano w Warszawie, w Galerii PANORAMA. more

Aktualności techniczne

Fulgor Milano na EuroCucina 2016 prezentuje nową linię urządzeń CreActiveTargi EuroCucina to prawdziwe wydarzenie w branży mebli kuchennych i producentów AGD. Impreza pomyślana początkowo, jako lokalne targi zamieniła się w jedno z największych na świecie forum prezentacji najnowszych trendów wzorniczych i technologii. Firma Fulgor Milano po raz pierwszy brała udział w targach EuroCucina. Dopuszczenie firmy do udziału w targach jest potwierdzeniem jej statusu, jako godnego zaufania, interesującego i rozwojowego partnera handlowego.Fulgor Milano przedstawił CreActive, całą gamę nowych urządzeń do zabudowy o czystej linii designu, z wysoką technologią i dbałością o szczegóły, tak charakterystyczną dla urządzeń "Made in Italy"."Kuchnia" w słowniku Fulgor Milano stała się synonimem "interaktywności". Innowacyjny system sterowania urządzeniem łączy najnowszą technologię z wyjątkową prostotą.

  

Pozwala to na kontrolę pracy urządzenia za pomocą jednego dotyku na ekranie CreActive, który jest intuicyjny, wielofunkcyjny i łatwy do dopasowania dla własnych przepisów.

 

Szczególna uwaga została poświęcona dwóm nowościom:
szufladzie do pakowania próżniowego, oraz
wielofunkcyjnej schładzarko-zamrażarce szokowej ("blast chiller").
Obydwa urządzenia dzięki swej harmonijnej konstrukcji idealnie pasują do innych produktów z serii Compact 45.Nie mogło zabraknąć zawsze prezentowanej na wystawach linii o nazwie "Professional": kuchni wolnostojących Sofii, oraz piekarników do zabudowy i płyty gazowej. Urządzenia przygotowane i obecne na rynku amerykańskim, wkrótce staną się dostępne również dla Klienta europejskiego.Na stoisku zaprezentowano również płytę indukcyjną Octogram z ośmioma strefami grzewczymi, płytę hybrydową z czterema polami indukcyjnych oraz palnikiem gazowym, a także nowe okapy kuchenne i chłodziarki do wina o zwiększonej pojemności (do 46 butelek).

Dziękujemy wszystkim, którzy mogli odwiedzić nasze stoisko !

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej ...

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Duravit
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00