Aktualności

newsfoto
Zapraszamy do naszego showroomu...

2020-12-16

Teraz w świątecznej dekoracji! more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-11-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

Aktualności techniczne

Zakończyły się targi w Mediolanie. Dla firmy Fulgor Milano to sześć dni wielkiej satysfakcji.Urządzenia Fulgor Milano znajdują uznanie profesjonalistów, zwykłych entuzjastów gotowania, szefów kuchni, blogerów i wszystkich tych, którzy krążą w świecie sprzętu AGD i gotowania. Pokazy gotowania były bardzo doceniane i pozwoliły zaprezentować ogromny potencjał urządzeń Fulgor Milano

Na Eurocucina Fulgor Milano zaprezentował dwie nowe linie sprzętu AGD:


 
Urbantech
z całkowicie czarną estetyką, oraz ...Cluster Concept z licznymi technologicznymi innowacjami.

Linia Cluster Concept stworzona przez Alfreda Hendricksa obejmuje nie tylko piekarniki 60cm, ale szeroką gamę urządzeń kompaktowych od blast chillera, poprzez chłodziarki do wina, ekspres do kawy, piekarniki parowe, kuchenki mikrofalowe, aż do płyt indukcyjnych i płyty gazowej.

Oto słowa dr Paolo Mainardi, Brand Managera Fulgor Milano w artykule "Il Giornale" opublikowanym w piątek 20 kwietnia.
"Wszystkie nasze produkty mają wysoką wydajność, ale jednocześnie są łatwe w użyciu i przystosowują się do wszystkich rodzajów kuchni, tradycyjnych lub współczesnych. Przykład? Piekarnik gotowy do przygotowania dwóch lub trzech pizz w ciągu pięciu minut w temperaturze 350 stopni tak, jak w pizzerii. Technologia, która pozwala na przygotowanie potraw, które smakują tak jakby były przygotowane z profesjonalnymi szefami kuchni. Dla kucharzy, którzy chcą poczuć się jak w domu, oferujemy zintegrowany cykl przygotowania, gotowania i przechowywania żywności: od chłodziarki szokowej w połączeniu z szufladą próżniowej aż do piekarnika parowego. W hermetycznie zamkniętej torbie żywność może być gotowana bezpośrednio w niskiej temperaturze lub zamrożona, zachowując smak i właściwości odżywcze."


W zabudowie typu slot-in pokazano pasujące do siebie, nowe chłodziarki i zamrażarki, oraz ogromną chłodziarko-zamrażarkę w stylu amerykańskim, a także ......gamę istniejących już linii produktowych CreActive poszerzoną o blast chiller w wersji z białego szkła, czy zupełnie nowy ekspres do kawy.

 Nie zabrakło miejsca na urządzenia serii Profesional, w tym długo oczekiwanej kuchni Sofia z płytą indukcyjną!


Niezależnie od sposobu gotowania, urządzenia AGD w kuchni są niezbędne, aby zaoszczędzić czas, energię i osiągnąć doskonałe wyniki. Fabryka Fulgor powstała w 1949 roku, a sześćdziesiąt lat później została nabyta przez rodzinę Meneghetti.
„Jesteśmy firmą rodzinną," - mówi dr Paolo Mainardi "ale sprzedajemy nasze urządzenia w 100 krajach na całym świecie. W Stanach Zjednoczonych, gdzie jesteśmy obecni od długiego czasu, mamy różne linie, odpowiednie dla większych rozmiarów amerykańskiej kuchni. A teraz wchodzimy na chiński rynek z całą naszą produkcją, z dumnym hasłem "Made in Italy".

Nowości Fulgor Milano będą dostępne od września 2018.

Dziękujemy wszystkim, którzy mogli odwiedzić nasze stoisko !

Zobacz więcej zdjęć w galerii poniżej ...
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2021 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne