Aktualności

newsfoto
Targi Warsaw Electronic Show 2019

2019-04-11

Zapraszamy na Targi Warsaw Electronic Show. more

newsfoto
Targi 4DD 2019 zakończone

2019-01-29

Dziękujemy wszystkim, którym udało się odwiedzić nasze stoisko! more

newsfoto
Nagroda Archiproducts

2018-12-06

Piekarnik FCLPO 6215 P TEM BK Fulgor Milano zdobył nagrodę w kategorii Kuchnia. more

Aktualności techniczne

I edycja Międzynarodowych Targów Elektroniki Użytkowej ELECTRONICS SHOW 2018 już za nami!

Trzy dni najnowszych technologii, innowacyjnych rozwiązań czołowych, światowych producentów elektroniki użytkowej i związanych z nimi usług w Centrum Targowo-Kongresowym PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie dobiegły końca. Ekspozycje, warsztaty, konferencje branżowe, dedykowane strefy, efektywne i dynamiczne prezentacje oraz mnóstwo odwiedzających; eksperci i liderzy branży elektroniki użytkowej, inwestorzy, inżynierowie, projektanci, architekci wnętrz, media i miłośnicy technologii -  taka była  I odsłona tej niezwykłej imprezy.

Na tak wyjątkowym wydarzeniu jakim było ELECTRONICS SHOW 2018 nie mogło zatem zabraknąć firmy Faber i jej ciekawych rozwiązań zastosowanych w wybranych okapach kuchennych. Na naszym stoisku targowym zwiedzający mogli obejrzeć innowacyjne modele okapów przyściennych Faber takie, jak ultra-płaski model Talika wyposażony w technologię Nautilus, Luft z ekskluzywnym systemem Steam Off, T-Light z energooszczędnym panelem LED podświetlonym na obwodzie czy przypominający grecką kolumnę okap wyspowy Corinthia. Można było również sprawdzić skuteczność okapu montowanego na równi z płytą grzewczą HOO-B, który zasysa opary pod blat oraz okap wysuwany z blatu Fabula ! Uzupełnieniem oferty były płyty indukcyjne Faber FCH93 o szer. 90 cm i FCH64 o szer. 60 cm, które wyposażone zostały także w funkcję sterowania okapem.

Targi były też miejscem premiery wolnostojących chłodziarko-zamrażarek marki Hitachi, które oferują znakomitą oszczędność energii, łatwość użytkowania, wygodny dostęp, doskonałą jakość, a ich wyjątkowa konstrukcja i imponująca pojemność sprawiają, że są one prawdziwym skarbem w kuchni! Na szczególną uwagę zasługują 3-drzwiowe modele serii Luxury:  R-M700AGPRU4X (DIA) Diamond z frontem o pięknym odcieniu złota i szarości czy  R-M700AGPRU4X (MIR) Mirror z frontem o tafli czarnego lustra, w którym można się doskonale przejrzeć. Za wyjątkowością tych dwóch modeli przemawia nie tylko ich przepiękny front, ale również zaawansowane technologie jak np.: automatycznie otwierane drzwi - wystarczy delikatne dotknięcie przycisku otwierania by drzwi chłodziarki lub zamrażarki automatycznie otworzyły się czy technologia VIP - energooszczędne, próżniowe panele izolacyjne zastosowane w ścianach bocznych chłodziarko-zamrażarki. Na naszym stoisku można było także obejrzeć przestronny Side by Side R-S700PRU2 (GS) w kolorze srebrnego szkła czy wyjątkowo szerokie wnętrze modelu typu French Door R-WB800PRU6X (XGR) z szufladą Aero-Care, wyposażoną w platynowy katalizator, który utrzymuje świeże warzywa przez 7 dni!  Nie zabrakło także eleganckich 2-drzwiowych chłodziarek z dolną zamrażarką, które wyróżniały się pięknym szklanym frontem w kolorze beżowym (R-BG410PRU6X (GBE)) lub białym (R-BG410PRU6 (GPW)) z unikatowym, metalicznym połyskiem czy lodówki o wykończeniu inox (R-B410PRU6 (INX) z powłoką antyśladową. 2-drzwiowe chłodziarki o szer. 60 cm z oferty Hitachi dostępne są w wersji z wyświetlaczem i bez, przy czym zaprezentowany na targach model w kolorze beżowym R-BG410PRU6X (GBE) z wyświetlaczem na drzwiach, posiada również ciekawe rozwiązanie jakim jest hybrydowe zamrażanie - aluminiowa płyta, dzięki której produkty spożywcze zamrażają się szybko, zachowując świeżość i smak, a głębokie i duże szuflady pozwolą na przechowanie większych mrożonek i pizzy o wysokości 25 cm.  

Tak wyjątkowe urządzenia wzbudzały ogromne zainteresowanie i podziw wśród zwiedzających za profesjonalne wykonanie, solidny materiał i funkcjonalność. W tych dniach nasi eksperci udzielali także fachowych porad w zakresie eksponowanych modeli, opowiadali o zaawansowanych technologiach i funkcjonalności urządzeń.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i przychylne opinie.

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2019 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne