Aktualności

newsfoto
4 Design Days w Katowicach

2018-02-15

4DD to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie z branży wnętrzarskiej. more

newsfoto
Wieczór w Krakowie

2017-11-27

To był już ostatni w tym roku Wieczór Architektoniczny z ARCH_event... more

newsfoto
Sukces Fulgor Milano

2017-11-20

Kuchnia gazowa Sofia laureatką projektu Home Zone! more

Aktualności techniczne

Targi IFA 2016 już za nami !

W dniach 02-07.09.2016 odbyły się w Berlinie jedne z największych na świecie targów sprzętów gospodarstwa domowego i elektroniki użytkowej IFA 2016. 1823 producentów ( o 13% więcej niż w roku 2015) przedstawiło swoją najnowszą ofertę produktową. Ponad 240 000 gości, w tym 64 000 z zagranicy odwiedziło tegoroczne Targi.

Wśród wystawców nie mogło zabraknąć firm VAX i Dirt Devil, które miały wspólne stoisko. Oferta produktowa obydwu marek doskonale się uzupełnia, a razem stanowi najbogatszą ofertę urządzeń Floor Care na rynku. Hasło towarzyszące naszym markom to: "Odkurzanie freestyle". Zgodnie z tą myślą zaprezentowano najnowsze odkurzacze bezprzewodowe Dirt Devil aż w 4 liniach modelowych: Cavalier, Samurai, Renegade i Joker. 
Oprócz tych urządzeń pokazano odkurzacze bezworkowe i tradycyjne najnowszej generacji, wszystkie wykorzystujące rozwiązania technologiczne, które wspólnie określa się mianem EFC (Efficient Floor Care Technologies). Odkurzacze Dirt Devil drugiej generacji ECO dzięki nowoczesnym rozwiązaniom technicznym zużywają jeszcze mniej energii elektrycznej oferując lepsze parametry skuteczności sprzątania (klasa A). Lepsze parametry, to efektywniejsze i krótsze sprzątanie, a zatem więcej czasu wolnego. Parametry zaprezentowanych odkurzaczy są lepsze niż dzisiejsze wymagania UE.
Pokazano też roboty sprzątające , oraz nowe urządzenia do czyszczenia podłóg twardych i posadzek, które wyposażone w generator pary, oraz oddzielny zbiornik na detergent na pewno przydadzą się w każdym domu. 

Po stronie VAX zaprezentowano ofertę pionowych urządzeń bezprzewodowych linii VAX Cordless poszerzoną o modele Switch i Lift-up, a także o maszynę bezprzewodową do mycia podłóg twardych. Dzięki zastosowaniu akumulatorów litowo-jonowych urządzenia są w stanie pracować przez ok. 50 minut ! Nie plącze się kabel, nie trzeba przełączać wtyczki między gniazdkami.
Z kolei odkurzacze poziome VAX serii Silence, to nowoczesne maszyny wyposażone w technologię multicyklon, która zapewnia stałą siłę ssania mimo zapełniania się zbiornika. Nie potrzeba worków - zawartość zbiornika można wyrzucić bezpośrednio do pojemnika na śmieci i odkurzać dalej.  Nazwa Silence nie jest przypadkowa. Odkurzacze tej linii należą do najcichszych multicyklonów dostępnych na rynku - tylko 72dB! Niezwykle efektowny odkurzacz Revolve był prawdziwą ozdobą stoiska.

Dziękujemy za odwiedzenie naszego stoiska i zapraszamy ponownie za rok !

Odwiedź stronę targów IFA 2016

Kliknij poniżej i zobacz zdjęcia z targów ...

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00