Aktualności

newsfoto
4 Design Days w Katowicach

2018-02-15

4DD to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie z branży wnętrzarskiej. more

newsfoto
Wieczór w Krakowie

2017-11-27

To był już ostatni w tym roku Wieczór Architektoniczny z ARCH_event... more

newsfoto
Sukces Fulgor Milano

2017-11-20

Kuchnia gazowa Sofia laureatką projektu Home Zone! more

Aktualności techniczne

Sprawdź zanim kupisz!
 
Nieautoryzowani sprzedawcy VAX i Dirt Devil w Polsce oraz konsekwencje dokonywania u nich zakupu.
Wielu sprzedawców, proponuje klientom urządzenia, pochodzące z tzw. „prywatnego importu”. Produkty oferowane z pominięciem lokalnych dystrybutorów niejednokrotnie nie posiadają instrukcji obsługi w języku polskim oraz wsparcia serwisowego. Urządzenia pochodzące z rynku niemieckiego lub czeskiego nie są objęte gwarancją autoryzowanego przez producenta serwisu naszej firmy na terenie Polski. Dopiero w sytuacji awarii lub konieczności wymiany Konsument dowiaduje się o sytuacji w jakiej się znalazł. Sprzedawcy często wprowadzają Konsumenta w błąd informując, że otrzyma świadczenie gwarancyjne w naszym kraju mimo, że zakupiony produkt nie posiada polskiej karty gwarancyjnej Dom Bianco.

Brak instrukcji, dowodu zakupu i karty gwarancyjnej jest naruszeniem praw Klienta i skutkuje pozbawieniem obsługi serwisowej w kraju. Aktualnie okres gwarancji na urządzenia Vax i Dirt Devil wynosi 24 miesiące i jest realizowany przez autoryzowanego dystrybutora w systemie „door to door”. Taki typ gwarancji jest bardzo dogodny dla Konsumenta i jest zgodny z wysokim standardem komfortu wymaganym przez Producenta dla swoich Klientów. Nie trzeba zanosić odkurzacza do serwisu. W uzgodnionym terminie kurier odbierze odkurzacz, a po naprawie dostarczy pod wskazany adres.

Czy warto „oszczędzać”  na instrukcji i gwarancji?
W związku z licznymi pytaniami i kłopotami z uzyskaniem nieodpłatnych napraw z tytułu gwarancji zagranicznej, podjęliśmy działania, które ułatwią Konsumentom weryfikację sprzedawcy urządzeń Vax i Dirt Devil. Każdy autoryzowany sprzedawca powinien posługiwać się przyznanym przez dystrybutora Vax i Dirt Devil oznaczeniem zamieszczonym poniżej.Jeśli sprzedawca nie jest oznaczony jako "autoryzowany", oferowane urządzenia VAX lub Dirt Devil  mogą pochodzić z „prywatnego importu”. Prosimy o sprawdzenie przed dokonaniem zakupu, czy urządzenie wyposażone jest w kartę gwarancyjną Serwisu Centralnego VAX i Dirt Devil na terenie Polski. Dystrybutor urządzeń VAX i Dirt Devil w Polsce, firma Dom Bianco Sp. z o.o.,  nie ponosi odpowiedzialności za: stan, kompletność, dostępność części i akcesoriów urządzeń sprzedawanych przez nieautoryzowanych sprzedawców.
 
Życzymy udanych i bezproblemowych zakupów!
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00