Aktualności

newsfoto
Targi Warsaw Home 2018

2018-10-08

Dziękujemy! more

newsfoto
Wirtualna wycieczka

2018-05-15

Wirtualna wycieczka po stoisku Faber na targach Eurocucina 2018! more

newsfoto
Faber na EuroCucina 2018

2018-04-25

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018 more

Aktualności techniczne

Robert Czmil
Dyrektor Handlowy

robert.czmil@dombianco.com.pl
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Grzegorz Mniszko
Specjalista d/s Klientów kluczowych (Key Account Manager)

telefon kontaktowy: 691950086
grzegorz.mniszko@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Paweł Kapuściński
Regionalny przedstawiciel handlowy:
pomorskie, część warmińsko-mazurskiego (zachód)



telefon kontaktowy: 691960085
pawel.kapuscinski@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Honorata Apolinarska
Regionalna przedstawicielka handlowa:
zachodniopomorskie, wielkopolskie, lubuskie

telefon kontaktowy: 607032045
honorata.apolinarska@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Andrzej Gordiyenko
Specjalista d/s Klientów Kluczowych (Junior Key Account Manager)
MM / SATURN - REGION CENTRUM
mazowieckie, łódzkie



telefon kontaktowy: 607403806
andrzej.gordiyenko@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Andrzej Kieslich
Regionalny przedstawiciel handlowy:
łódzkie, lubelskie, część warmińsko-mazurskiego (wschód),
podlaskie, mazowieckie (Warszawa)



telefon kontaktowy: 601360335
andrzej.kieslich@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Jacek Buszyk
Regionalny przedstawiciel handlowy:
dolnośląskie, opolskie, śląskie (zachód)



telefon kontaktowy: 691950499
jacek.buszyk@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Maciej Nizgorski
Kierownik Regionu (Area Sales Manager):
śląskie, podkarpackie, małopolskie, świętokrzyskie



telefon kontaktowy: 609480213
maciej.nizgorski@dombianco.com.pl

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2018 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne