Katalog produktów

Aktualności

newsfoto
EuroCucina 2020 ...

2020-02-24

... przełożona na 2021. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-09-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

Aktualności techniczne

Piekarnik elektryczny, wielofunkcyjny, Lifeline, białe szkło, szer. 90 cm

Właściwości

Bezpieczne drzwi
Specjalny układ obiegu powietrza chłodzi drzwi piekarnika. Pomimo wysokiej temperatury panującej w komorze w trakcie pieczenia, drzwi pozwalają na bezpieczny dotyk.
Emalia PYRO-GREY
Wnętrze piekarnika i akcesoria pokryte są emalią Pyro-Grey. Jej szczególny skład (np. nie zawiera niklu) pozwala na nagrzewanie piekarnika do ok. 500C (piekarniki z pirolizą), zmniejsza toksyczność elementów mających kontakt z żywnością, oraz ułatwia usuwanie resztek pozostałych po pieczeniu.
Oświetlenie
Oświetlenie komory. Włącza się, gdy otwierane są drzwi piekarnika. Przycisk jest do dyspozycji Użytkownika przez cały czas pracy piekarnika. Oświetlenie można włączyć i wyłączyć w dowolnej chwili. Pozostawione oświetlenie wyłączy się automatycznie po ok. 3 minutach.
Funkcja BOOST
Szybkie podgrzewanie komory piekarnika do temperatury zadanej dla wybranego programu.
Funkcja CLEAN
Program szybkiego czyszczenia (do piekarników z panelami katalitycznymi).
Grzałka górna i dolna
W piekarniku działają jednocześnie 2 grzałki: na górze i na dole. Ten tryb pracy piekarnika jest wykorzystywany w tzw. Pieczeniu tradycyjnym i ma zastosowanie do pieczenia w tym samym czasie tylko jednej potrawy. Fabryczna nastawa temperatury to 190°C. Regulacja od 50°C do MAX.
Grzałka dolna
W piekarniku działa tylko grzałka dolna. Funkcja ta jest najbardziej odpowiednia do przygotowywania potraw wymagających wysokiej temperatury od spodu, bez potrzeby zapiekania, lub do powolnego pieczenia. Fabryczna nastawa to 50°C. Regulacja od 50°C do MAX.
Termoobieg i grzałka dolna
Turbo termoobieg. Zastosowanie wentylatora w połączeniu z działaniem grzałek (dolnej i pierścieniowej) pozwala na szybkie przygotowanie dużych potraw wymagających długiego pieczenia. Fabryczna nastawa temperatury to 230°C. Regulacja od 50°C do MAX.
Grzałka górna i dolna plus wentylator
W piekarniku działają jednocześnie 2 grzałki: na górze i na dole oraz wentylator obiegu powietrza. Zastosowanie wentylatora w połączeniu z działaniem grzałek (górnej i dolnej) pozwala na równomierny rozkład temperatury. Fabryczna nastawa to 165°C. Regulacja od 50°C do MAX.
Podwójna grzałka grilla
W piekarniku działają dwie grzałki w górnej części komory. Ten tryb jest wykorzystywany do pieczenia większych potraw. Nadaje potrawom równomierne przyrumienienie. Regulacja od 50°C do MAX. Fabryczna nastawa to MAX. Piekarnik nagrzewa się bardzo szybko (do 250°C ok. 15 min).
Grzałka górna
W piekarniku działa tylko jedna grzałka górna (o mniejszej mocy). Nastawa fabryczna to 180C. Regulacja od 50C do 200C. Piekarnik nagrzewa się wolniej (do 200C ok. 45 min).
Wentylator i podwójna grzałka grilla
W piekarniku działają dwie grzałki górne i wentylator obiegu powietrza. Użycie wentylatora łagodzi działanie ciepła z grzałki grilla. W ten sposób można upiec nawet grube i duże porcje mięsa. Fabryczna nastawa temperatury to 165C. Regulacja od 50C do 200C.
Termoobieg
Połączenie działania grzałki pierścieniowej i wentylatora obiegu (znajdującego się w tylnej części komory piekarnika). Wentylator zapewnia jednolitą temperaturę w różnych miejscach komory. Fabryczna nastawa temperatury to 165C. Regulacja od 50C do MAX.
Podwójna grzałka grilla i grzałka dolna
Podwójna grzałka grilla w górnej części komory i grzałka dolna. Regulacja od 50C do 200C.
Rozmrażanie z wentylatorem
Szybkie rozmrażanie i równomierny rozkład temperatury w komorze piekarnika zapewnia połączona praca górnej grzałki i wentylatora. Regulacja temperatury do 60C.
Grill
W piekarniku działa grzałka grilla w górnej części komory. Jest to jedna z dwóch górnych grzałek (o większej mocy). Regulacja od 50C do MAX. Piekarnik nagrzewa się szybko (do 250C ok. 25 min). Funkcja najlepsza do pieczenia cienkich, lub średniej grubości kawałków mięsa.

Instrukcja

Rysunek

_LO 9014 TC WH*

producent: Fulgor Milano

* - produkt dostępny tylko do wyczerpania zapasówzobacz na You Tube
    zobacz Fulgor-Milano na You Tube


Piekarnik elektryczny, wielofunkcyjny, szerokość 90 cm i wysokości 48 cm. Doskonały do zabudowy w wiszących szafkach z szufladami bez uchwytów.

- Duża pojemność komory pieczenia (75 litrów)
- Duża szerokość wewnętrzna komory: 60 cm (!)
- Oświetlenie halogenowe komory

Właściwości:

- Sterowanie sensorowe
- 14 funkcji, w tym obrotowy rożen
- Elektroniczny timer i zegar
- BOOST, funkcja do szybkiego osiągnięcia wybranej temperatury
- Sonda termiczna do pomiaru temperatury mięsa
- Wnętrze piekarnika i akcesoria pokryte emalią Pyro-Grey (szczególny skład jasnoszarej emalii bez niklu zmniejsza toksyczność materiałów w kontakcie z żywnością oraz ułatwia usuwanie pozostałych resztek)
- Katalityczne płyty samoczyszczące na ściankach piekarnika
- CLEAN, funkcja wspomagająca cykl czyszczenia (delikatne i bezinwazyjne czyszczenie komory piekarnika w wysokiej temp. 250 C) z wykorzystaniem płyt katalitycznych
- Klasa efektywności energetycznej A

Bezpieczeństwo:

- Bezpieczne drzwi (3 szyby)
- Wentylator chłodzenia

Standardowe wyposażenie:

- 2 tace emaliowane Pyro-Grey
- sonda temperatury
- rożen obrotowy
- prowadnice teleskopowe (2 poziomy)
- ruszt metalowy

Parametry

Kod: LO 9014 TC WH
EAN: 8019801010226
Kolor: biały
Styl: Lifeline
Wysokość: 48 [cm]
Szerokość: 90 [cm]
Pojemność: 75 l
Ilość programów: 14 [szt]
Klasa energochłonności: A
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2020 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne