Aktualności

newsfoto
4 Design Days w Katowicach

2018-02-15

4DD to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie z branży wnętrzarskiej. more

newsfoto
Wieczór w Krakowie

2017-11-27

To był już ostatni w tym roku Wieczór Architektoniczny z ARCH_event... more

newsfoto
Sukces Fulgor Milano

2017-11-20

Kuchnia gazowa Sofia laureatką projektu Home Zone! more

Aktualności techniczne

FABER PRZEDSTAWIA CHLOE, NOWY OKAP RUSTYKALNY, KTÓREMU BLISKI JEST MIEJSKI STYL


Nawiązując do stylu retro, lecz w nowoczesnym wzornictwie, nowy model dostępny w czterech wersjach i ma silną osobowość nadaną mu przez klasyczne wykończenia.

Mediolan, Eurocucina - FTK, Salone del Mobile 2016. Efektywność i wzornictwo, stanowią kluczowe elementy, które Faber, wynalazca okapu w 1955 roku, po raz kolejny wyraża w najlepszy możliwy sposób z Chloe, nowym eleganckim modelem rustykalnym, któremu bliski jest miejski styl.Z Chloe, kanony ustalonego stylu podlegają odświeżeniu, aby stworzyć nowoczesny i wszechstronny okap, idealny zarówno dla tych, którzy kochają odtwarzanie wnętrz retro, jak i dla tych, którzy szukają wyposażenia w stylu wielkomiejskim i minimalistycznym. Klasyczny okap w kształcie trapezu przybiera styl zgodny z najnowszymi trendami wnętrzarskimi w czterech wersjach: starego metalu, starej miedzi, żeliwa i starego mosiądzu.

Modny, o czystych liniach i niezbędny w kuchni, CHLOE wyraża włoską kulturę, historię i tradycję poprzez  charakter wykończenia. Specjalne lakiery o innowacyjnej formule nadają produktowi niespotykany styl vintage, który wiernie odwzorowuje odcienie cyny, żeliwa, miedzi i antycznego mosiądzu. Ale to nie wszystko. Specjalne kolory zapewniają długą żywotność i wysoką odporność na zarysowania i popularne środki czystości stosowane w kuchni.

Oprócz połączenia perfekcji, tradycji i innowacji z wzornictwem, Chloe wykorzystuje  absolutnie nowatorską technologię. Listwa oświetlenia LED umieszczona w środku sekcji zewnętrznego modułu ssącego rozjaśnia płytę jednolitym światłem o bardzo niskim zużyciu energii. Funkcja 24H natomiast, zapewnia ciągłą wymianę powietrza przy poziomie hałasu, który jest niemal niezauważalny. Pilot zdalnego sterowania dostępny na zamówienie oraz  opóźnienie wyłączania uzupełniają funkcjonalność  okapu szczycącego się doskonałymi parametrami wydajności.

Specyfikacja Techniczna
Wykończenie: stary metal, stara miedź, żeliwo, stary mosiądz
Szerokość: 70  cm
Sterowanie: elektroniczne LED
Oświetlenie: LED
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowe, do mycia w zmywarce
Średnica wylotu: 220x90 mm
Klasa Energetyczna A

Wydajność: 
Wydajność wg. IEC: 3 prędkości + INT
Maksymalna wydajność 590 m3/h, INT 700 m3/h
Głośność: maksymalna prędkość:66 db (A), INT 69 db (A

Zalety technologiczne:
Opóźnienie wyłączania: umożliwia automatyczne opóźnione wyłączenie silnika, która pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów.
Oświetlenie LED: oświetlenie  najnowszej generacji o optymalnym  rozłożeniu światła w strefie gotowania, o przyjemnym,  relaksującym natężeniu (4100K), przy niskim poziomie zużycia energii, tylko 3W.
Kontrolka zabrudzenia filtra: informuje o konieczności umycia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtra przeciwzapachowego
24H: funkcja, która umożliwia pozostawienie włączonego okapu przez 24 godziny na dobę dla zapewnienia stałej wymiany powietrza,  przy pewnym  poziomie hałasu.
Pilot zdalnego sterowania: dostępny na zamówienie. Okapy Faber ze sterowaniem elektronicznym mogą być sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie przydatne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00