Aktualności

newsfoto
Targi Warsaw Electronic Show 2019

2019-04-11

Zapraszamy na Targi Warsaw Electronic Show. more

newsfoto
Targi 4DD 2019 zakończone

2019-01-29

Dziękujemy wszystkim, którym udało się odwiedzić nasze stoisko! more

newsfoto
Nagroda Archiproducts

2018-12-06

Piekarnik FCLPO 6215 P TEM BK Fulgor Milano zdobył nagrodę w kategorii Kuchnia. more

Aktualności techniczne

W pięknej scenerii Villa Gioiagrande w Rosa, niedaleko siedziby firmy, miał miejsce niezwykły Event zorganizowany przez FULGOR MILANO.


Na specjalnie przygotowanej scenie Dyrektor Generalny Fulgor Milano, Gianni Meneghetti zaprezentował barwną opowieść o rodzinnej Italii, o włoskim stylu, a także o istotnym know-how, czyli tak naprawdę o wszystkich składnikach, które doprowadziły do powstania Sofii - nowej linii kuchni wolnostojących Fulgor Milano Professional.


Kuchnie przeznaczone są do użytku domowego, ale żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, parametry urządzenia, rozwiązania techniczne oraz standard wykonania pochodzą wprost od profesjonalnych kuchni.


Pełna gama kuchni SOFIA będzie dostępna w Europie dopiero w drugiej połowie 2016r.

Na rynek polski przewidziane jest wprowadzenie dwóch rozwiązań technicznych:
     Full Electric: płyta indukcyjna i piekarnik elektryczny - 90 cm
     Dual: płyta gazowa i piekarnik elektryczny - 75 i 90 cm


Gazowa płyta kuchni Sofia, wyposażona jest w najwyższej jakości, mosiężne palniki z podwójną koroną o bardzo

dużym zakresie regulacji: począwszy od gotowania na małym ogniu do maksymalnej mocy 5300W. W wersji 90 cm płyta ma 6 palników o łącznej, ogromnej mocy ponad 30kW! Profesjonalny charakter płyty podkreślają masywne, żeliwne ruszty i pokryte ceramiką nakładki palników wyróżniające się wytrzymałością i elegancją. Przechodząc do panelu sterowania i drzwi piekarnika, Sofia posiada wiele detali charakterystycznych dla produktów luksusowych, począwszy od eleganckich, odlewanych z metalu aluminiowych pokręteł, uchwytu ze stali Inox 304 z masywnymi końcówkami z aluminium, poprzez drzwi pięknie wykończone, z dużą, cofniętą szybą bezpieczną w dotyku i zapewniającą w swojej klasie największe pole widzenia. Wreszcie, sam piekarnik kuchni Sofia wykorzystuje sprawdzoną komorę X-Large o pojemności ponad 120 litrów, z dwoma wentylatorami obiegu, trzema halogenami oświetlającymi wnętrze, oraz ukrytymi elementami grzewczymi. W wersji z elektrycznym piekarnikiem, kuchnia wyposażona jest w elektroniczny wyświetlacz pozwalający na łatwy wybór funkcji.


W Evencie wzięło udział ponad 180 osób: klientów, dystrybutorów, partnerów biznesowych z USA, Ameryki Południowej, Australii, Europy i Bliskiego Wschodu.Zakończony Event to początek nowej, niezwykłej opowieści, którą możemy odkryć na stronie:
 www.professionalrange.us


Sofia, niekończąca się pasja gotowania.
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2019 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne