Aktualności

newsfoto
4 Design Days w Katowicach

2018-02-15

4DD to największe w Europie Środkowo-Wschodniej wydarzenie z branży wnętrzarskiej. more

newsfoto
Wieczór w Krakowie

2017-11-27

To był już ostatni w tym roku Wieczór Architektoniczny z ARCH_event... more

newsfoto
Sukces Fulgor Milano

2017-11-20

Kuchnia gazowa Sofia laureatką projektu Home Zone! more

Aktualności techniczne

W pięknej scenerii Villa Gioiagrande w Rosa, niedaleko siedziby firmy, miał miejsce niezwykły Event zorganizowany przez FULGOR MILANO.


Na specjalnie przygotowanej scenie Dyrektor Generalny Fulgor Milano, Gianni Meneghetti zaprezentował barwną opowieść o rodzinnej Italii, o włoskim stylu, a także o istotnym know-how, czyli tak naprawdę o wszystkich składnikach, które doprowadziły do powstania Sofii - nowej linii kuchni wolnostojących Fulgor Milano Professional.


Kuchnie przeznaczone są do użytku domowego, ale żeby zaspokoić potrzeby najbardziej wymagających klientów, parametry urządzenia, rozwiązania techniczne oraz standard wykonania pochodzą wprost od profesjonalnych kuchni.


Pełna gama kuchni SOFIA będzie dostępna w Europie dopiero w drugiej połowie 2016r.

Na rynek polski przewidziane jest wprowadzenie dwóch rozwiązań technicznych:
     Full Electric: płyta indukcyjna i piekarnik elektryczny - 90 cm
     Dual: płyta gazowa i piekarnik elektryczny - 75 i 90 cm


Gazowa płyta kuchni Sofia, wyposażona jest w najwyższej jakości, mosiężne palniki z podwójną koroną o bardzo

dużym zakresie regulacji: począwszy od gotowania na małym ogniu do maksymalnej mocy 5300W. W wersji 90 cm płyta ma 6 palników o łącznej, ogromnej mocy ponad 30kW! Profesjonalny charakter płyty podkreślają masywne, żeliwne ruszty i pokryte ceramiką nakładki palników wyróżniające się wytrzymałością i elegancją. Przechodząc do panelu sterowania i drzwi piekarnika, Sofia posiada wiele detali charakterystycznych dla produktów luksusowych, począwszy od eleganckich, odlewanych z metalu aluminiowych pokręteł, uchwytu ze stali Inox 304 z masywnymi końcówkami z aluminium, poprzez drzwi pięknie wykończone, z dużą, cofniętą szybą bezpieczną w dotyku i zapewniającą w swojej klasie największe pole widzenia. Wreszcie, sam piekarnik kuchni Sofia wykorzystuje sprawdzoną komorę X-Large o pojemności ponad 120 litrów, z dwoma wentylatorami obiegu, trzema halogenami oświetlającymi wnętrze, oraz ukrytymi elementami grzewczymi. W wersji z elektrycznym piekarnikiem, kuchnia wyposażona jest w elektroniczny wyświetlacz pozwalający na łatwy wybór funkcji.


W Evencie wzięło udział ponad 180 osób: klientów, dystrybutorów, partnerów biznesowych z USA, Ameryki Południowej, Australii, Europy i Bliskiego Wschodu.Zakończony Event to początek nowej, niezwykłej opowieści, którą możemy odkryć na stronie:
 www.professionalrange.us


Sofia, niekończąca się pasja gotowania.
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2012 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Tworzenie stron Webton.pl
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty w godzinach 10.00 - 15.00