Aktualności

newsfoto
Archiproducts Design Award dla piekarnika Fulgor Milano

2018-12-06

Piekarnik FCLPO 6215 P TEM BK Fulgor Milano zdobył nagrodę w kategorii Kuchnia. more

newsfoto
IL RISTORANTE DEGLI CHEF

2018-11-20

Faber Galileo odegra kluczową rolę w nowym show talentów kulinarnych Rai2. more

newsfoto
Targi Warsaw Home 2018

2018-10-08

Dziękujemy! more

Aktualności techniczne

Brytyjski specjalista w Polsce !


VAX - brytyjska firma specjalizująca się w produkcji urządzeń do pielęgnacji podłóg od dziesięcioleci oferuje swoim klientom najwyższą jakość. Od początku lat 70-tych inżynierowie firmy VAX są zaangażowani w rozwój zaawansowanych technologii stosowanych w urządzeniach do pielęgnacji podłóg.

Performance is everything

Produkty VAX wyróżniają się innowacyjnością, wydajnością, designem, oraz najwyższą jakością zastosowanych materiałów. Przed wprowadzeniem na rynek produkty VAX testowane są w niezależnych laboratoriach, które potwierdzają ich wysoką jakość i skuteczność pracy. Na przykład elegancki odkurzacz z technologią multicyklonu zgodnie z normą IEC 60312-1 ma stałą siłę ssania w trakcie pracy pomimo zapełniania się pojemnika na kurz! Co więcej, wysoka i stała siła ssania pozostaje niezmienna przez wszystkie lata jego użytkowania!

Odkurzacze, to tylko część oferty firmy VAX, która jest liderem rynku Wielkiej Brytanii w  sprzedaży  różnego rodzaju urządzeń do pielęgnacji podłóg i utrzymania czystości. VAX stale poszerza ofertę produktową i nieustannie wyznacza nowe standardy, po to by ułatwić i przyspieszyć wykonanie codziennych prac domowych.

Inżynierowie VAX słuchają Klientów. Analizują stawiane przez Nich wyzwania i biorą pod uwagę różne potrzeby i style życia. Są wierni filozofii tworzenia nowych produktów "Zaprojektowany z myślą o Tobie ".

VAX - specjalista od pielęgnacji podłóg.
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2018 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne