http://dombianco.pl/ofertasmeg/

 

TO NIE JEST ZWYKŁA LODÓWKA, ANI ZWYKŁY JEANS.


Smeg & Italia Independent kreują ikonę stylu.

Smeg od ponad 60 lat tworzy urządzenia, które interpretują potrzeby współczesnego mieszkania w umiarkowanym i eleganckim stylu, rezultat współpracy z architektami światowej sławy. To produkty, które mają za zadanie wyposażać wnętrza na całym świecie.  Italia Independent natomiast to kreatywna firma założona w 2007 roku zajmująca się modą. Połączenie tradycji oraz innowacji. Italia Independent uaktualnia „Made In Italy”  i interpretuje klasykę, działając w rożnych branżach, od ubrań po home decor, od okularów po samochody, po to aby przenosić włoski styl w globalny świat.
 

 

Fascynacja dwiema ikonami: lodówką FAB28 i denim jeansem.  Sztuka dla sztuki? Nie, to kreacja dla domu, styl na co dzień. Odmieniać i interpretować. Wykorzystywać przedmioty z przeszłości i tradycyjne pomysły. Szyć ze stylem. Szyć z wyrafinowaniem. To właśnie stało się inspiracją dwóch firm włoskich do wyprodukowania nie tylko przedmiotu, ale też elementów, które mają swoją historię, swój własny sposób komunikowania i bycia. Rodzi się pierwsza lodówka ubrana w denim jeans!

 

 

To nie jest zwykła lodówka, ani zwykły jeans!

 

FAB28 ze wszystkimi kolorami i swoimi miękko zaokrąglonymi liniami, jest protagonistą codziennych miejsc, ikoną funkcjonalności, która wyposaża wnętrza. Denim jeans od zawsze kolektywnie ubiera, komunikując świeżość i wygodę, bunt i styl. Oczywiście, aby bez problemu użytkować urządzenie, materiał, który jest połączeniem tradycji i innowacji, posiada specjalne zabezpieczenie jakim jest PLASMA uzyskana wg nanotechnologii. Chroni ona powierzchnię chłodziarki przed zachlapaniem wodą, olejem, mlekiem czy sokiem z owoców. Kombinacja stylu z przeszłości z najwyższą technologią i funkcjonalnością: w tym połączeniu  odnajdujemy kreatywność poszukiwaną przez Smega i Italia Independent. FAB28 denim, w wersji limitowanej to tylko 500 egzemplarzy, został zaprezentowany po raz pierwszy na Targach w Mediolanie: Salone del Mobile. Ta niezwykła chłodziarka uwydatnia charakter włoskiego designu: wyszukaną elegancję, oryginalność i włoską jakość, która w tym przypadku potrafi zaskoczyć.

 

 

 

Fanów „Mady In Italy” zapraszamy do obejrzenia oryginalnego produktu FAB28 denim w salonie ekspozycyjnym firmy Dom Bianco.

 

 

Nowościwięcej nowości

fotka
2013-12-14 Smeg w Londynie

WIELORYB na londyńskiej Oxford Street i Sloane Square

fotka
2013-12-12 Wystawa prac Marca Newsona

Wystawa MARC NEWSON: AT HOME w Philadelphia Museum of Art , w Stanach Zjednoczonych

fotka
2013-11-27 Smeg w Moskwie

Przeczytaj o Smeg na targach "Mebel 2013" w Moskwie.