http://dombianco.pl/ofertasmeg/
 
 Smeg wprowadza nową linię piekarników LINEA.

Dzięki intuicyjnemu menu, funkcjonalności i łatwości w obsłudze, nowe urządzenia Smeg przekraczają najśmielsze oczekiwania konsumentów przenosząc gotowanie i design na nowatorski poziom życia w kuchni.
Nowe piekarniki serii Linea SF130 i SFP140 o szerokości 60cm przeznaczone są dla wszystkich pasjonatów kuchni, począwszy od tych mniej doświadczonych aż po specjalistów kulinarnych od tworzenia nowych potraw. Urządzenia zostały stworzone po to, aby gotowanie stało się przyjemnością przez długie lata, a to wszystko dzięki prostym wyświetlaczom i interaktywnemu menu. W piekarnikach SF130 zastosowano wyświetlacz LCD oraz charakterystyczne dla tej serii Linea podświetlane pokrętła. W modelach SF140 użyto nowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego TFT (Thin Film Transistor).
Oba piekarniki mają większą komorę o około 20% (72 litry netto), zakres temperatur od 30˚ do 280˚C, opcję czyszczenia pirolitycznego lub czyszczenia parą Vapor Clean, oraz 50 programów automatycznego gotowania Smart Sense. Programy te rozpoznają rodzaj żywności, wagę i preferencje kulinarne. Istnieje możliwość ustawień własnych preferencji aż w 10 opcjach, tak aby z największą łatwością zachować ulubione przepisy. Wszystko co jest wymagane od użytkownika, to ustawienie parametrów a resztę zadania piekarnik zrealizuje samodzielnie.
Oprócz tradycyjnych funkcji piekarnika np. rozmrażania, podgrzewania i wyrastania ciasta, piekarniki wyposażone są w najnowsze technologie w postaci 16 lub 19 (w przypadku piekarników z pirolizą) funkcji specjalnych. Użytkownik ma do dyspozycji opcję gotowania niskotemperaturowego, które jest idealne dla miłośników gotowania slow-food, a także opcję rozmrażania, pieczenia na rożnie, podgrzewania talerzy, czy możliwość opóźnienia startu pieczenia. Dzięki nowym, przyjaznym dla użytkownika wyświetlaczom, dużym i łatwym do odczytania symbolom graficznym, obsługa piekarnika jest intuicyjna i prosta, a gotowanie nie jest koniecznością, tylko prawdziwą przyjemnością.Piekarniki SF130 są dostępne w kolorach: czarnym, białym i w stali nierdzewnej ze szkłem. Wyróżniające się podświetlane pokrętła Linea zapewniają ergonomię i wygodne użytkowanie. Nowe piekarniki oferują również wygodne sposoby czyszczenia parą Vapor Clean lub czyszczenie pirolityczne. Dzięki zastosowaniu technologii „Cool door” powierzchnia zewnętrzna drzwiczek jest zawsze bezpieczna w dotyku, co jest szczególnie ważne dla osób z małymi dziećmi.Piekarnik SFP140 dostępny w wersji stal nierdzewna i szkło Stopsol Supersilver, posiada nowoczesny, kolorowy ekran dotykowy na którym widać szeroki wybór programów, funkcji i opcji gotowania. Komora piekarnika daje możliwość przygotowania potraw na 5 poziomach. Dzięki temu, użytkownik może gotować jednocześnie kilka potraw, oszczędzając czas i energię. Piekarnik posiada funkcję czyszczenia pirolitycznego, ale obecność dodatkowej powłoki Ever Clean gwarantuje wzmacniany efekt czystości wnętrza. Długoletnie doświadczenie Smega w zakresie emaliowania pozwoliło na stworzenie piekarników z wnętrzami najlepszymi na świecie.

Nowe piekarniki zapewniają o 20 procent niższe zużycie energii, niż urządzenia klasy A. Łączą komfort użytkowania, najnowocześniejszą technologię i nowoczesny design. Nowe piekarniki Smeg zaprojektowane dla tych, którzy szukają intuicyjnej funkcjonalności i wzornictwa w każdym szczególe!

Dostępne w ofercie:
SF130
SFP130 wersja inox i szkło Stopsol® ”Super silver”
Wkrótce dostępne:
SF130B- biały,
SF130N- czarny,
SF140,
SFP140 wersja inox i szkło Stopsol® ”Super silver”

Nowościwięcej nowości

fotka
2013-12-14 Smeg w Londynie

WIELORYB na londyńskiej Oxford Street i Sloane Square

fotka
2013-12-12 Wystawa prac Marca Newsona

Wystawa MARC NEWSON: AT HOME w Philadelphia Museum of Art , w Stanach Zjednoczonych

fotka
2013-11-27 Smeg w Moskwie

Przeczytaj o Smeg na targach "Mebel 2013" w Moskwie.