http://dombianco.pl/ofertasmeg/


SMEG500 wraca do Paryża w butiku MERCI

Tej jesieni Paryż ożył dzięki serii nostalgicznych eventów. Wśród tych wydarzeń, na czołowym miejscu, na wystawie w salonie Merci (*) znalazł się Smeg z jednym ze swoich najbardziej kultowych urządzeń: SMEG500, symbolu doskonałości Made-in-Italy.

Luksusowy, paryski butik Merci znajduje się w samym sercu dzielnicy Marais, będącej synonimem światowej czołówki mody i projektowania. Od 2009 Merci jest punktem odniesienia dla świata designu. Od 15 do 26 października wystrój centralnej hali sklepu został przygotowany przez nowojorską MoMa.

 

W czwartek 24 października wieczorem butik Merci gościł konferencję prasową przygotowaną przez MoMa, na którym zaprezentowano lodówkę SMEG500 przywiezioną specjalnie do Paryża jako wzorzec designu i umieszczoną obok różnych obiektów stworzonych przez nowych, młodych, utalentowanych projektantów z Nowego Jorku. Ponadto, we wtorek 29 października butik Merci zorganizował imprezę otwarcia Pitchfork Music Festival – festiwalu, który odbył się w Paryżu w dniach od 31 października do 2 listopada, poświęconemu niezależnej muzyce elektronicznej. SMEG500 w kolorze czerwonym został pokazany na tej imprezie jako wybitny przedstawiciel włoskiego designu.


Przeczytaj specyfikację techniczną lodówki SMEG500 .
( * ) butik MERCI : boulevard Beaumarchais 111, 75-003 Paryż


 

 

Nowościwięcej nowości

fotka
2013-12-14 Smeg w Londynie

WIELORYB na londyńskiej Oxford Street i Sloane Square

fotka
2013-12-12 Wystawa prac Marca Newsona

Wystawa MARC NEWSON: AT HOME w Philadelphia Museum of Art , w Stanach Zjednoczonych

fotka
2013-11-27 Smeg w Moskwie

Przeczytaj o Smeg na targach "Mebel 2013" w Moskwie.