Aktualności

newsfoto
Targi Warsaw Home 2018

2018-10-08

Dziękujemy! more

newsfoto
Wirtualna wycieczka

2018-05-15

Wirtualna wycieczka po stoisku Faber na targach Eurocucina 2018! more

newsfoto
Faber na EuroCucina 2018

2018-04-25

Faber uczestniczył w targach EuroCucina 2018 more

Aktualności techniczne

SAMODZIELNY PRACOWNIK SERWISU AGD

Raszyn 2016-02-24

Skomplikowane urządzenia AGD wymagają precyzyjnego montażu u Klienta, a ponieważ nawet najlepsze urządzenie może się zepsuć -
poszukujemy samodzielnego pracownika serwisu do wykonywania napraw i montażu sprzętu AGD.

Szukamy osoby, która pozna specyfikę naprawianych urządzeń i na długo zwiąże się z naszą firmą.
Szukamy osoby otwartej i aktywnej z umiejętnościami i doświadczeniem w naprawie dużego i drobnego sprzętu AGD: piekarników, okapów, zmywarek, chłodziarek, kuchenek mikrofalowych, a także odkurzaczy.

Na początku - praca wykonywana będzie w siedzibie naszej firmy w Raszynie, przy al.Krakowskiej 5.
Później związana może być z wyjazdami do Klientów, głównie w obrębie naszego województwa.

Czas pracy - zadaniowy, związany z realizacją zleceń naprawczych. Więcej informacji - poniżej.

Zadania:
Osoba na stanowisku SAMODZIELNY PRACOWNIK SERWISU AGD odpowiedzialna będzie za :
         wspieranie klientów firmy w procesie obsługi serwisowej
         obsługa klientów w zakresie zgłoszeń dotyczących kwestii technicznych
         wykonywanie napraw warsztatowych firmie
         naprawy serwisowe w miejscu zainstalowania sprzętu u Klienta

Wymagania
         wykształcenie średnie ( techniczne lub zawodowe )
         doświadczenie w naprawie dużego sprzętu AGD
         uprawnienia elektryczne do 1 kV i  gazowe
         prawo jazdy kat. B
         znajomość obsługi komputera w zakresie potrzebnym do pracy
         znajomość języka angielskiego - mile widziana
         umiejętność samodzielnego definiowania i rozwiązywania problemów

Oferujemy
         umowę o pracę
         atrakcyjny system wynagrodzeń
         szkolenia
         narzędzia pracy

Prosimy o przesłanie CV i listu motywującego na adres kadry@dombianco.com.pl
 wraz z klauzulą :
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dnia 29.08. 1997 o ochronie danych osobowych (Dz. U. nr 133 poz. 883)"
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX