Aktualności

newsfoto
Zapraszamy do naszego showroomu...

2020-12-16

Teraz w świątecznej dekoracji! more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-11-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

Aktualności techniczne


Warsaw Home już za nami!
Czterodniowe Międzynarodowe Targi Wyposażenia Wnętrz organizowane w PTAK Warsaw Expo to okazja do zaprezentowania oferty producentów i dystrybutorów z branży meblowej, dekoracyjnej, wykończeniowej oraz dodatków. Warsaw Home charakteryzuje koncept mieszany – stanowi zarówno platformę biznesową dla międzynarodowych kontraktacji, a także przestrzeń dla pasjonatów wyposażenia wnętrz. Warsaw Home to miejsce zrzeszające architektów, projektantów wnętrz, właścicieli firm, sklepy oraz klientów indywidualnych.

Nasza firma już po raz drugi uczestniczyła w Targach. Zaprezentowaliśmy najnowsze okapy z Kolekcji Faber, a także po raz pierwszy tak szerokiej publiczności - lodówki Hitachi.

Swoim hasłem "Air Matters" firma Faber podkreśla jak ważne jest czyste powietrze. Nowe, ruchome okapy wyspowe z technologią Airlane Celine, oraz Belle  a także  Galileo - najnowszy okap typu "downdraft" zintegrowany z płytą indukcyjną o 4 polach to przykłady najnowszych technologii Faber, które prezentowaliśmy na naszym stoisku.

Hitachi to znana firma, której szeroką gamę urządzeń chłodniczych prezentowaliśmy na naszym stoisku. Od 2-drzwiowych lodówek Combi, poprzez French Door aż do lodówek Side-By-Side wszystkie modele oferują technologię Total No Frost , energooszczędne sprężarki inwerterowe i system ochrony przez przenikaniem nieprzyjemnymi zapachami - Nano Titanium.
Po raz pierwszy na tak dużej imprezie  pokazaliśmy japońską lodówkę multi-door z wbudowaną szufladą próżniową!

Nie zabrakło również  urządzeń prestiżowej marki Fulgor-Milano oferującej piekarniki, płyty grzewcze jak i pełną gamę urządzeń kompaktowych do zabudowy.

Serdecznie dziękujemy wszystkim, którym udało odwiedzić się nasze stoisko.
Do zobaczenia za rok!

Zobacz zdjęcia okapów Faber na FB ...
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2021 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne