Aktualności

newsfoto
Zapraszamy do naszego showroomu...

2020-12-16

Teraz w świątecznej dekoracji! more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-11-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

Aktualności techniczne

OSTATNIE JESIENNE SPOTKANIE Z CYKLU WIECZORY Z ARCHITEKTURĄ.

Tegoroczny cykl spotkań Wieczory z architekturą dobiegł końca. Ostatnie spotkanie odbyło się 23 listopada w Krakowie.
Gościem specjalnym tej edycji był Bogusław Barnaś, architekt, projektant i nauczyciel akademicki.

Ukończył studia na Wydziale Architektury Politechniki Krakowskiej oraz Fachhochschule Muenster w Niemczech.
W grudniu 2009 roku założył interdyscyplinarną pracownię projektową BXBstudio, skupiając wieloletnie doświadczenie zawodowe zdobyte w Polsce, Anglii oraz Szkocji, pracując m.in. w Londynie u Normana Fostera – jednego z najwybitniejszych współczesnych architektów na świecie, pracowni Make Architects czy krakowskiej pracowni Ingarden & Ewy Architekci.
Od lutego 2012 roku pracownik naukowy na Wydziale Architektury i Sztuk Pięknych Akademii Krakowskiej im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego. W roku 2013 nominowany do nagrody Z:A Award „Perspektywy Architektoniczne: Moja idea, moja duma” za projekt Domu Zagrodowego. W 2014 roku zaliczony do grona 20 najbardziej utalentowanych młodych architektów świata wg wydawnictwa Wallpaper*. Tego samego roku nagrodzony przez World Architecture Community za projekt One Tree House, oraz nominowany za projekt Domu Polskiego oraz SeaHouse.
Podczas prezentacji Bogusław Barnaś opowiadał o swoich projektach, osiągnięciach, inspiracjach itp. Po wykładzie goście spotkania mieli możliwość zadawania indywidualnych pytań.

Po raz kolejny odwiedziła nas liczna grupa architektów. I tym razem wieczór zorganizowany był w ciekawym miejscu, w   klimatycznym, industrialnym wnętrzu.
Przy lampce dobrego wina, w atmosferze rozmów dotyczących najnowszych trendów w architekturze Goście spotkania mogli zapoznać się z urządzeniami Faber oraz Fulgor Milano. Szczególnym zainteresowaniem cieszyły się zastosowane w urządzeniach technologie i funkcje oraz nowości w liniach obydwu marek.
Spotkaliśmy się z licznymi pytaniami dotyczącymi naszej oferty. To był bardzo miły wieczór, z ciekawymi i inspirującymi ludźmi.
Czekamy na kolejne wspólne spotkania w przyszłym roku.

Dziękujemy!

 


 

  

  

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2021 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne