Aktualności

newsfoto
Zapraszamy do naszego showroomu...

2020-12-16

Teraz w świątecznej dekoracji! more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-11-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

Aktualności techniczne

Emerald | Sunrise | Coral | Midnight - mocne kolory. Mocny design.

Dzisiaj w wystroju wnętrz często wykorzystywane są wyraziste kolory. Ze względu na to, że kuchnia w coraz większym stopniu staje się pomieszczeniem mieszkalnym, Villery&Boch oferuje wysokogatunkowe zlewozmywaki ceramiczne Timeline i zlewy jednokomorowe Subway w czterech intensywnych kolorach: żółty Sunrise, niebieski Midnight, zielony Emerald i czerwony Coral. Te cztery odcienie powstały we współpracy z uznaną projektantką wnętrz, Gesą Hansen. Niemko-Dunka, laureatka wielu międzynarodowych nagród w dziedzinie designu, mieszka i pracuje w Paryżu. Daj się zainspirować – mocnymi kolorami i mocnym designem. Twoja kuchnia będzie tętnić życiem!

Intensywne, energetyczne i niepowtarzalne - takie są cztery nowe kolory...
Emerald
– szmaragdowa zieleń

Emerald to barwa pełna żywiołu i głębi. Intensywny odcień szmaragdu ciekawie będzie kontrastował z blatami i frontami szafek wykonanymi z ciemnego drewna orzechowego. Alternatywą mogą być surowe materiały, takie jak beton czy metal, które ze szmaragdowej barwy wydobędą jej esencję. A co ze ścianami? Tłem dla szmaragdowego koloru zlewozmywaku powinna być delikatna mięta lub zieleń lasu. A dodatkami – przedmioty w kolorze piaskowca lub w odcieniach bieli.
Sunrise
– letnie promienie słońca

Z żółtym kolorem Sunrise do wnętrza zawita słoneczne lato. Do takiej kuchni, oprócz zlewozmywaka w odcieniu Sunrise, wpuszczamy tylko  pastele! Jasne i pobudzające! W takim wnętrzu liczy się natura. Meble – najlepiej wybrać w odcieniu ciepłego drewna lub w szarościach kamienia: granitu lub marmuru. Na szafkach i w dodatkach mogą pojawić się inne odcienie żółci – w barwach słońca lub cytryny.

Coral
– ciepła barwa jesiennych liści

Zlewozmywak w kolorze Coral – to mocny akcent w kuchni! Powstał z inspiracji ciepłymi barwami jesiennych liści. Kolor koralowy szczególnie pasuje do jasnych blatów i mebli, na przykład wykonanych z szarego dębu, beżowego piaskowca, białego marmuru lub jasnego betonu. Jako dodatki sprawdzą się pastele w odcieniach jasnego różu lub ciemna marsala. Miedź – to idealny materiał, by dopełnić aranżację! Może zawitać do kuchni w postaci armatury lub drobnych akcentów dekoracyjnych. Harmonia jesienną porą gotowa!
Midnight
– mroźna głębia oceanu

Midnight to kolor Pani Zimy. Odcień mroźnej głębi oceanu ożywi wnętrze kuchni! Zlewozmywak Midnight to świetny towarzysz dla delikatnych błękitów lub jasnych szarości. Najbardziej będzie pasować do klasycznych pomieszczeń, w których warto go zestawić z jasną betonową podłogą i białym blatem. By podnieść temperaturę potrzebne będą ciepłe akcenty – jasne drewno, jak olejowany dąb i żółte dekoracje.

Wybierz swój ulubiony kolor i stwórz własną aranżację!

Dowiedz się więcej o nowościach Villeroy&Boch  i Pobierz prezentację

  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2021 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne