Aktualności

newsfoto
Zapraszamy do naszego showroomu...

2020-12-16

Teraz w świątecznej dekoracji! more

newsfoto
Fulgor Milano ma już 70 lat!

2019-11-25

Fulgor Milano obchodził okrągłą rocznicę narodzin marki. more

newsfoto
Targi Expo Home w Warszawie

2019-10-01

To już czwarta edycja największych targów designu w naszej części Europy. Serdecznie zapraszamy na nasze stoisko D2.32 more

Aktualności techniczne

DZIĘKI HOO-B, OKAP I PŁYTA INDUKCYJNA STANOWIĄ CAŁOŚĆ

 

Ekskluzywny  model w wykończeniu z czarnego szkła w połączeniu z nową płytą indukcyjną 30 cm


 


Mediolan, FTK- Salone del Mobile 2016. Eurocucina 2016 była doskonałą okazją do zaprezentowania dwóch nowych produktów Faber: HOO-B, okapu wpuszczanego w blat, o takiej samej powierzchni jak płyta, i po raz pierwszy w historii firmy trzech, innowacyjnych płyt indukcyjnych, które pod względem estetycznym są w idealnej harmonii z nowym HOO-B: wąskiej (30 cm) płyty typu domino, a także nowych płyt 60cm i 90x35 cm. Zaprezentowane płyty, obok przycisków sterowania strefami grzewczymi mają oddzielne przyciski, którymi można sterować pracą okapu. Połączenie z okapem jest bezprzewodowe i możliwe z ponad 40-ma, różnymi modelami. To nowy kierunek, dzięki któremu firma, lider w swojej branży, dąży do zaspokojenia potrzeb tych, którzy oczekują estetycznie i technologicznie zintegrowanych urządzeń.

 

HOO-B: WPUSZCZANY W BLAT OKAP NOWEJ GENERACJI
Wyrafinowany chociaż minimalistyczny wygląd nowego wpuszczanego w blat okapu HOO-B, który jest ozdobiony wyjątkowym wykończeniem z aluminium sprawia, że jest jeszcze bardziej stylowy. Model ten wyróżnia się zarówno swoją estetyką, jak i funkcjonalnością: szklany panel jest wbudowany ponad płytą bez przerywania ciągłości jej formy i linii, co gwarantuje najwyższą jakość. Panel sterowania dotykowego umożliwia sterowanie okapem i płytą indukcyjną za dotknięciem palca. Na czas użytkowania okapu HOO-B należy unieść pokrywę odsłaniając powierzchnię zasysania. Po zakończeniu pracy, pokrywa należy położyć na swoim miejscu, aby ponownie utworzyć jednolitą powierzchnię.

 


HOO-B charakteryzuje również wysoki poziom wydajności dzięki silnikowi bezszczotkowemu, który gwarantuje doskonałe parametry i oszczędność energii. Funkcja opóźnienia wyłączania pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów pozostałych po zakończeniu gotowania. Jego parametry  energooszczędności są szczególnie godne uwagi: HOO-B mieści się w klasie energetycznej  A + , co stanowi prawdziwy przełom w branży okapów.

Dla tych, którzy kochają czysty minimalizm, ten nowy model jest dostępny również w wersji ze szkła bez aluminiowego wykończenia. Obie wersje wyrażają wyjątkowość tego urządzenia, idealnego do wszystkich typów wnętrz: od kuchni nowoczesnych do bardziej tradycyjnych, jego elegancki czarny kolor wspaniale pasuje do każdego rodzaju wnętrza.


Ulepszona wersja okapu HOO-B, był model Light Arm, który otwierał się automatycznie a jego pokrywa służyła za lampę oświetlającą blat roboczy ...Specyfikacja Techniczna HOO-B / HOO-B Glass:
Wykończenie: aluminium/czarne szkło
Rozmiar: szerokość 52 cm
Sterowanie: dotykowe
Oświetlenie: LED
Filtry przeciwtłuszczowe: aluminiowe, do mycia w zmywarce
Klasa Energetyczna A+
Wydajność:
Wydajność wg. IEC: 3 prędkości + INT
Maksymalna wydajność 540 m3/h, INT 600 m3/h
Głośność: maksymalna prędkość: 68 db (A), INT 70 db (A

Zalety technologiczne:
Opóźnienie wyłączania: umożliwia automatyczne opóźnione wyłączenie silnika, która pozwala wyeliminować resztę nieprzyjemnych zapachów.
Silnik bezszczotkowy: zapewnia znaczącą oszczędność energii przy zachowaniu wysokiej wydajności. Jest to najcichszy silnik na rynku, a jego wydajność jest stabilna w każdych warunkach użytkowania.
Prędkość intensywna: funkcja, która aktywuje maksymalne zasysanie przez 6 minut, aby spełnić szczególne potrzeby podczas gotowania.
Kontrolka zabrudzenia filtra: informuje o konieczności umycia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtra przeciwzapachowego.
Pilot zdalnego sterowania: dostępny na zamówienie. Okapy Faber ze sterowaniem elektronicznym mogą być sterowane za pomocą pilota, co jest szczególnie przydatne dla osób o ograniczonej sprawności ruchowej.
  • Faber
  • Fulgor-Milano
  • Hitachi
  • Smeg
  • Villeroy & Bosh
  • Dirt-Devil.pl
  • VAX
© 2021 Dombianco.pl
Wszelkie prawa zastrzeżone.
Dom Bianco Sp. z o.o.
Al.Krakowska 5
05-090 Raszyn
Tel. (22) 720 11 98
Fax. (22) 720 06 88
dombianco@dombianco.com.pl
Biuro i salon ekspozycyjny czynne:
Od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00 - 17.00
W soboty, niedziele i święta - nieczynne