Zamrażarki skrzyniowe LORD

Zamrażarka skrzyniowa LORD - brak miejsca to już nie problem!


Zamrażalnik w Twojej lodówce jest po brzegi zapełniony, a Tobie wciąż brakuje miejsca na mrożonki? Zamrażarka skrzyniowa Lord będzie dla Ciebie świetnym rozwiązaniem, jeśli planujesz przechowywać większe ilości żywności, zrobić duże zapasy mięsa, czy zamrozić owoce, bo kończy się sezon na truskawki! Duża pojemność użytkowa pozwoli bezpiecznie przechować produkty bez utraty świeżości przez długie miesiące.

WYGODNE OTWIERANIE Z ZAMKIEM

Zamrażarka-skrzyniowa-LORD-zamek

Pokrywa zamrażarki wyposażona jest w uchwyt do wygodnego otwierania i zamykania, którego częścią jest również zamek na klucz gwarantujący bezpieczeństwo przechowywanych produktów.

OŚWIETLENIE LED

Zamrażarka-skrzyniowa-LORD-LED

Lampka LED umieszczona w pokrywie zapewnia doskonałą widoczność wnętrza. Pozwala szybko i łatwo sprawdzić zawartość zamrażarki nawet w najgłębszych zakamarkach.

WISZĄCY KOSZ

Zamrażarka-skrzyniowa-LORD-kosz

Wiszący kosz to dodatkowe udogodnienie, które z pewnością docenisz, a przestrzeń zamrażarki będzie lepiej wykorzystana. Doskonałe miejsce na lody, owoce i drobne mrożonki.

PROSTA OBSŁUGA

Zamrażarka-skrzyniowa-LORD-sterowanie

Łatwe w obsłudze sterowanie elektroniczne pozwoli na dokładne ustawienie odpowiedniej temperatury lub szybkie zamrażanie.

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Zamrażarka-skrzyniowa-LORD-komfort

Stabilne kółka umożliwią łatwe manewrowanie i ustawienie urządzenia prawie wszędzie w kuchni, garażu, piwnicy, a dzięki przygotowanemu do spuszczania wody otworowi, łatwo i szybko usuniesz wodę z rozmrażania.


POZNAJ ZAMRAŻARKI SKRZYNIOWE LORD

Zamrażarki skrzyniowe Lord zaskakują nie tylko pojemnymi komorami, idealnymi na wielkogabarytowe produkty spożywcze, ale również prostą obsługą i przede wszystkim niskim zużyciem energii w klasie energetycznej E oraz poziomem głośności nie przekraczającym 40 dB. Dzięki Frost Protect urządzenie można postawić nawet tam, gdzie temperatura spada do -15°C.

Zamrażarki skrzyniowe Lord dostępne w różnych pojemnościach z pewnością spełnią oczekiwania najbardziej wymagających Użytkowników!

Poznaj modele zamrażarek Lord

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl