Okap SKYLIFT BK 110

01_Okap_SKYLIFT_BK.jpg
 • nowość
Dostępność: brak w magazynie. Kliknij "Zapytaj o produkt" i potwierdź dostępność
Cena: 20 919,00 zł 20919.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Faber
Kod produktu: F-350.0588.061

Opis

SKYLIFT – NIEPOWTARZALNY OKAP WYSPOWY, KTÓRY OBNIŻA SIĘ NAD PŁYTĘ

Ten innowacyjny model łączy w sobie wygodę technologii z elegancją. Dzięki funkcji "Up & Down" opracowanej przez firmę Faber okap delikatnie opuszcza się w kierunku płyty wtedy, gdy jest włączony co automatycznie zwiększa jego skuteczność. Gdy praca okapu nie jest już potrzebna, prostym ruchem unosi się elegancko z powrotem do sufitu, uwalniając przestrzeń nad płytą i pełniąc funkcji lampy oświetlającej kuchnię. Wykonany ze szkła i stali nierdzewnej charakteryzuje się niezwykle czystym, eleganckim designem nadając ultralekki i dynamiczny charakter wnętrza w połączeniu z najlepszą technologią pochłaniania oparów. Skylift ma najlepsze dostępne rozwiązanie w zakresie filtrowania zapachów. Dwa filtry ceramiczne Helsa pozwalają osiągnąć niezwykle wysoką skuteczność wchłaniania (ponad 90%). Dzięki 2 silnikom i technologii zasysanie obwodowego Skylift osiąga maksymalną wydajność 550 m3/h przy niskim poziomie hałasu 67 dB.


Poznaj firmę Faber ...... wynalazcę nowoczesnego okapu kuchennego!


CECHY OKAPU SKYLIFT

 /><a href= Zaawansowana technologia i nowoczesny design,
 /><a href= Skuteczne i energooszczędne Technologie Plus,
 /><a href= Wygodne sterowanie pilotem,
 /><a href= Możliwość sterowania okapem bezpośrednio z płyty indukcyjnej Faber,
 /><a href= Wyjątkowa jakość wykonania,
 /><a href= Zaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie,
 /><a href= Akcesoria, które mogą się przydać,
 /><a href= Warto wiedzieć!


CHARAKTERYSTYKA OKAPU SKYLIFT

 width= width= width= width= width= width= width= width= width=


Poziom
prędkości
Wydajność
(IEC61591)
Głośność
(IEC60704-3)
ln/a55
IIn/a61
IIIn/a66
INT55067


Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".


-------- PARAMETRY-----------

Kolor: czarny
Wymiary (mm): 1087 x 587
Sposób montażu: wyspowy
Ilość programów: 4
Klasa energochłonności: N/A
Roczne zużycie energii (kWh): N/A
Głośność (dB): 67
Klasa filtracji tłuszczu: N/A
Klasa oświetlenia: N/A
Klasa wydajności przepływu: N/A
Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowy do mycia w zmywarce
Wydajność MAX (m3/h): 550
Oświetlenie: LED obwodowe (4000K)


OKAP WYSPOWY, KTÓRY OBNIŻA SIĘ NAD PŁYTĘ

Ten wyjątkowy model po naciśnięciu przycisku pilota obniża się nad płytę kuchenną zatrzymując na żądanej wysokości. Pilotem zdalnego sterowania również można wybrać odpowiednią prędkość pracy okapu a także włączyć i wyłączyć oświetlenie. Pasek LED-y wbudowany w dolnej części doskonale oświetla przestrzeń pracy. SkyLift pracuje tylko w wersji pochłaniacz (ze specjalnymi filtrami ceramicznymi na wyposażeniu). Okap wykorzystuje technikę zasysania powietrza po obwodzie dolnego panelu zapewniając optymalną wydajność i cichą pracę. Urządzenie nie tylko odzwierciedla najnowsze trendy projektowania, ale jest również niezwykle praktyczne i funkcjonalne. Kiedy okap nie jest w użyciu, podnosi się uwalniając strefę obszaru gotowania. Efekt estetyczny jest absolutnie minimalny, zgodny z nowymi trendami. Doskonały do pomieszczeń mieszkalnych, w których kuchnia i pokój dzienny łączą się w jedno. SkyLift to elegancki dodatek do każdej kuchni wymagającej stylu i czystej linii. Obecnie, gdy wolnostojące urządzenia ustępują miejsca wbudowanym modelom, ukrytym pod szafkami SkyLift stanowi prawdziwą ewolucję okapu.

 width=


 />Wróć do początku strony</a></p><hr /><p class=POZNAJ TECHNOLOGIE NA PLUS DLA CIEBIE!

 width=

Up And Down

Model SkyLift wyposażony jest w technologię UP&DOWN, która pozwala na odsunięcie się od sufitu, aby zapewnić światło potrzebne do doskonałej widoczności i zwiększyć skuteczność pochłaniania oparów.
DOWN: przesuwając się w dół okap oświetla płytę i zapewnia maksymalną wydajność zasysania.
UP: wracając do góry tworzy elegancką oprawę oświetleniową z unikatowym pierścieniem światła.

 width=


 width=

ZASYSANIE OBWODOWE - zmniejsza odczuwalny hałas o ok. 25%. Ten rodzaj zasysania oparów gwarantuje optymalną efektywność dzięki wykorzystaniu efektu Venturiego: powietrze przyspiesza przechodząc przez szczelinę między panelami i natychmiast zwalnia wewnątrz okapu. Następnie jest z łatwością wyrzucane z okapu bez konieczności stosowania wysokiego ciśnienia. Redukcji o 3 dB (A) zgodnie z normą EN 60704-3.


 width=

PRĘDKOŚĆ INTENSYWNA - przy uruchomieniu tej funkcji uzyskuje się maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie. Jej zadaniem jest dostosowanie okapu do specjalnych wymagań. Funkcja jest aktywna przez 6 min., po czym okap automatycznie przełącza się na poprzednio wybraną prędkość roboczą. Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.
 width=

OPÓŹNIENIE WYŁĄCZENIA 30 - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.
 width=

PROGRAM 24 - funkcja pozwalająca na to, aby okap pozostawał włączony przez 24 godz. w celu ciągłej wymiany powietrza z natężeniem hałasu niesłyszalnym dla ludzkiego ucha. W kuchni powstaje strefa czystego powietrza dzięki czemu kuchnia staje się idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.
 width=

WYMIANA FILTRA - funkcja sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych lub wymiany filtrów pochłaniających zapachy.
 width=

STEROWANIE PILOTEM - okapy SkyLift zostały wyposażone w nowoczesny pilot zdalnego sterowania. Kompaktowy i lekki pilot FABER wyróżnia się subtelnym i eleganckim kształtem. Nowoczesny wygląd i nadruk ze stali polerowanej w postaci poziomej linii nadają mu wyjątkowy charakter. Teraz łatwo i wygodnie można sterować okapem na odległość! Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby eleganckie oświetlenie dodało kuchni uroku, czy też jedno dotknięcie by ustawić odpowiednią prędkość lub automatycznie wyłączyć okap po określonym czasie. Technologia podczerwieni umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami okapu, co zapewnia wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

 width=


 width=

OŚWIETLENIE LED - nowoczesna, energooszczędna technologia LED daje przyjemne, naturalne światło, które dobrze odzwierciedla prawdziwe kolory.
 width=

POŁĄCZENIE okap - płyta. Oprócz okapów, firma Faber produkuje także szeroką gamę indukcyjnych płyt grzewczych, które zapewniają możliwość sterowania okapem bezpośrednio z płyty. Dzięki temu czynności gotowania stają się o wiele łatwiejsze. Dialog okap-płyta sprawia, że praca w kuchni staje się przyjemniejsza!

 width= />Wróć do początku strony</a></p><hr /><p class=JAKOŚĆ POTWIERDZONA PONAD 60-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Na jakość okapów Faber składa się ponad 60 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania powietrza w kuchniach. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wyjątkowym umiejętnościom jakość Faber można zobaczyć, poczuć i dotknąć w każdym szczególe. Jakość Faber to jakość życia.


 width=

Rekordowe osiągnięcia Faber w zakresie jakości swoich produktów

 • Pierwszy certyfikat jakości ISO 9001 w branży okapów kuchennych.
 • Certyfikat jakości SGS nr.001 absolutnie pierwszy na świecie.
 • Zintegrowany system zarządzania jakością (ISO 9001:2015).
 • BHP (OHSAS 18001), certyfikat, system zarządzania środowiskowego (ISO 14001) certyfikowany przez SGS.
 • Produkty Faber spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i normy EN 61591 i EN 60704-3.
 • Są testowane w autoryzowanym laboratorium wewnętrznym, certyfikowanym przez główne międzynarodowe jednostki certyfikujące.
 • IMQ - włoski znak jakości.
 • CE - znak bezpieczeństwa UE.
 • SEMKO - międzynarodowa certyfikacja Intertek (Etykieta jakości ETL).
 • UL - znak jakości w USA i Kanadzie.
 • CCC - znak jakości w Chinach.

 />Wróć do początku strony</a></p><hr /><p class=CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO

Wewnątrz okapu nie ma ostrych krawędzi. Elementy szklane są wykonane ze szkła hartowanego. Silniki z zabezpieczeniem termicznym oraz samo-gasnące tworzywa sztuczne pozwalają na uniknięcie ryzyka zapalenia się i pożaru. Elementy elektroniczne są odpowiednio izolowane, a wszystkie przewody tak ułożone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.

 width=

 />Wróć do początku strony</a></p><hr /><p class=AKCESORIA


FILTRY CERAMICZNE HELSA

Okap Skylift pracuje w trybie pochłaniacza oparów. Zasysa powietrze z oparami znad płyty, filtruje je, a następnie wyrzuca oczyszczone z powrotem do kuchni. W zestawie dostarczany jest komplet (2 szt.) specjalnych filtrów ceramicznych Helsa o wydłużonej żywotności.
> filtry Helsa mają najwyższą, dostępną na rynku skuteczność filtracji - ponad 90%,
> filtry Helsa można regenerować i używać wielokrotnie przez okres ok. 3 lat

 />Wróć do początku strony</a></p><hr /><p class=UŻYTKOWANIE OKAPU width= > Włącz okap przed rozpoczęciem gotowania. Dzięki temu wytworzy się ciąg powietrza, który skieruje opary do otwoów zasysających okapu.
> Niskie prędkości są wystarczające podczas gotowania potraw o słabym zapachu, takich jak makarony.
> Wysokie prędkości są konieczne podczas smażenia i gotowania potraw o silnym zapachu oraz w przypadku gotowania kilku potraw jednocześnie.
> Zostaw okap włączony przez kilka minut po zakończeniu gotowania w celu usunięcia powstałych oparów i zapachów.


JAK DBAĆ O FILTRY?

Bieżąca obsługa filtrów zapewnia zachowanie odpowiedniej wydajności i skuteczności okapu. W każdym okapie kuchennym filtry mają ograniczony czas skutecznej filtracji i muszą być okresowo czyszczone, lub wymieniane na nowe. Tylko w ten sposób okap może skutecznie pracować pochłaniając wszelkie opary i zapachy, a Ty możesz oddychać czystym powietrzem w kuchni!

Metalowe filtry przeciwtłuszczowe należy myć ręcznie lub w zmywarce co dwa miesiące, jeżeli okap jest wykorzystywany nie dłużej, niż trzy godziny dziennie.
> Filtry metalowe ukryte są pod panelem oświetlenia. Wyjmuje się je bez trudu lekko naciskając na przycisk blokady umieszczony w uchwycie.
> Filtry te należy wyjmować pojedynczo i zachować ostrożność podczas mycia, aby ich nie uszkodzić. Filtry przeciwtłuszczowe można myć w zmywarce.
> Po umyciu filtry należy wysuszyć. Przed włożeniem ich na miejsce należy upewnić się, że przyciski blokady są widoczne na zewnątrz.

 />Wróć do początku strony</a></p></div>
      
          </div>
  </div>
                                                                                              </div>
                        
                          <div class=

Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony