Piekarnik CLUSTER CONCEPT 60cm, czarne szkło

Dostępność: brak w magazynie. Kliknij "Zapytaj o produkt" i potwierdź dostępność
Cena: 10 499,00 zł 10499.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Fulgor Milano
Kod produktu: FU-FCLO 6215 TEM BK

Opis

NOWOŚĆ!

Nowoczesny, wielofunkcyjny piekarnik linii Cluster Concept w kolorze czarnej lawy - Obsidian Black Glass


Zalety piekarników Fulgor Milano

 width= Made In Italy urządzenia produkowane są we Włoszech,

 width= Najwyższa jakość i najnowsza technologia,

 width= Cluster Concept nowa linia urządzeń,

 width= Potrójnie szklone drzwi, bezpieczne w dotyku, z miękkim domykaniem,

 width= Wentylator obiegu powietrza w komorze (pieczenie konwekcyjne),

 width= Sterowanie dotykowe wyświetlacz z menu w jęz. polskim, gotowe przepisy,

 width= Nowoczesna komora piekarnika pokryta emalią PYRO-BLACK,

 width= Sonda do pomiaru temperatury wewnątrz potrawy.


Sekret Fulgor Milano...100% Made In Italy

Mała część słonecznej Italii w Twoim domu.

 width=

Liczne, zabytkowe miasta, jak Wenecja, Werona, Padwa czy metropolie Mediolanu i Turynu, a także jeziora, wysokie góry i wybrzeże morza...

 width=

... inspirują do projektowania pięknych urządzeń ze znakiem Made In Italy.

 width=

 width= Wróć do początku strony


Najwyższa jakość zaprojektowana dla Twojej wygody

Fulgor to marka obecna na rynku od ponad 70 lat!

 width=

Fulgor Milano produkuje swoje urządzenia przy wykorzystaniu nowoczesnego parku maszyn i systemu produkcji LEAN, które pozwalają na osiągnięcie i utrzymanie poziomu jakości, który z dumą potwierdza certyfikat ISO 9001: 2008.

 width=

Dziedzictwo kulturowe regionu zobowiązuje to tworzenia nowoczesnych produktów i zachowania najwyższych standardów jakości.

 width=

 width= Wróć do początku strony


Najnowsza linia Cluster Concept

Wąski uchwyt, nowy wyświetlacz Creactive Extended

 width=

Konsekwentny design całej linii

Piekarniki, urządzenia kompaktowe, płyty grzewcze, a także okapy kuchenne mają spójny design, który pozwala zaprojektować piękną i funkcjonalna kuchnię.

 width=

 width= Wróć do początku strony


Potrójnie szklone drzwi

Bezpieczeństwo i doskonała izolacja

 width=

Zachowanie temperatury i miękkie domykanie drzwi Soft Closing.

 width=

 width= Wróć do początku strony


System obiegu powietrza w komorze

Oprócz górnych grzałek grilla, zastosowanie grzałki pierścieniowej i wentylatora ukrytych za tylną ścianą komory otwiera nieograniczone możliwości pieczenia potraw

 width=

W tradycyjnym piekarniku statycznym temperatura w komorze utrzymuje się dzięki cyklicznemu włączaniu i wyłączaniu się grzałek. Gdy temperatura stopniowo wznosi się i opada, powstają delikatne prądy powietrza wewnątrz komory. Konwekcja naturalna wydaje się być mało skuteczna, ponieważ powietrze wewnątrz komory przemieszcza się nieregularnie i wolno. W systemie konwekcji, powietrze jest poruszane przez wentylator, który zapewnia ciągły obieg gorącego powietrza. Zakupiony piekarnik jest prawdziwym dziełem sztuki inżynierskiej, a jego zaawansowana konstrukcja pozwala zaliczyć go do najlepszych piekarników konwekcyjnych. Układ Fulgor-Milano charakteryzuje połączona praca dodatkowych grzałek znajdujących się wokół wentylatorów, oraz specjalnie ukształtowanego panelu, który rozprowadza ogrzane powietrze w trzech wymiarach: wzdłuż boków, do góry i na pełną głębokość komory. Ten system pozwala na utrzymanie równomiernej temperatury w całej komorze piekarnika. Gorące powietrze krążące w komorze pozwala na przyspieszenie procesu pieczenia potrawy oraz jej równomierne przygotowanie.

Energooszczędność i bezpieczeństwo

Aby ciepło służące do pieczenia potraw nie powodowało podniesienia temperatury szafek kuchennych, piekarnik wyposażony jest w izolację termiczną oraz w specjalny wentylator chłodzenia. Wentylator ten jest usytuowany w tylnej części obudowy, nad komorą piekarnika i powoduje przepływ powietrza wokół komory i drzwiczek. Wentylator rozpoczyna pracę, gdy komora piekarnika nagrzeje się do około 80 ° C. Wentylator wyłącza się, gdy temperatura w komorze spada poniżej 60 ° C. Wentylator może pracować również po zakończeniu programu pieczenia, aby schłodzić komorę.

 width= Wróć do początku strony


Nowoczesny wyświetlacz ułatwia wybór programu

 width=

Sterowanie dotykowe i fabrycznie przygotowane programy pieczenia

Jeśli jesteś smakoszem i wiesz, jak przygotować ulubioną potrawę - piekarniki Fulgor Milano pozwalają na prawie nieograniczone możliwości temperatury (50C-250C), pieczenie statyczne, lub z obiegiem powietrza na kilku poziomach.

 width=

Jeśli brak Ci doświadczenia - skorzystaj z fabrycznie zaprogramowanych przepisów i zostań prawdziwym Szefem swojej kuchni!

 width=

*Wybrane piekarniki Fulgor Milano oferują funkcję PIZZA, która pozwala na pieczenie pizzy przez ok 2 minuty w temp. 350 C, tak jak w prawdziwej pizzerii! W rozgrzanym piekarniku można piec kolejne pizze dosłownie jedna po drugiej. Świetny sposób na dobrą zabawę!

 width= Wróć do początku strony


Emalia PYRO-Black

Pokrycie komory piekarnika emalią PYRO-Black zapewnia piękny wygląd i oferuje wiele zalet związanych z użytkowaniem i konserwacją. Emalia porcelanowa jest dwukrotnie wypalana w temperaturze ok. 800C, co daje idealnie gładką powierzchnię, odporną na plamy, odpryski i zarysowania. Nieporowata powierzchnia sprawia, że jest higieniczna i łatwa w utrzymaniu.

 width=

CLEAN- czysta komora z wykorzystaniem paneli katalitycznych

Na bocznych i tylnej ścianach komory piekarnika zawieszono panele katalityczne. Funkcja czyszczenia działa w powiązaniu z płytami katalitycznymi (samoczyszczącymi) znajdującymi się na ściankach komory piekarnika. Proces czyszczenia komory zachodzi w wysokiej temperaturze (250 ° C) i służy delikatnemu, bezdotykowemu czyszczeniu komory piekarnika. Działanie tej funkcji wykorzystuje właściwości płyt katalitycznych. Są one pokryte specjalną, mikroporowatą emalią, która dzięki swojej strukturze utlenia i rozbija cząsteczki tłuszczu przekształcając ich pozostałości w postać gazową.

Prowadnice teleskopowe

Piekarnik posiada 1 półkę wysuwane na prowadnicach teleskopowych. Ułatwiają one pracę, gdyż wysuwają się dalej niż zwykłe półki.

Oświetlenie komory piekarnika

Dzięki oświetleniu łatwo zobaczysz postęp pieczenia bez konieczności otwierania drzwiczek i utraty ciepła

Szklana taca

Taca do pieczenia wykonana jest z żaroodpornego szkła. Szerokość tacy idealnie pasuje do pozostałych urządzeń kompaktowych Fulgor Milano, na przykład do Blast Chillera.

Gotową, gorąca potrawę można szybko schłodzić lub zamrozić, aby wydłużyć jej przydatność do spożycia. Dzięki szklanej tacy wnętrze piekarnika nabiera luksusowego charakteru...

*Ilość szklanych półek zależy od modelu piekarnika

 width= Wróć do początku strony


Sonda temperatury

Sonda do pomiaru temperatury kontroluje temperaturę wewnątrz przygotowywanej potrawy i wyłącza program po jej osiągnięciu.

 width=

 width= Wróć do początku strony


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl