Lodówki z szufladą próżniową

NOWOŚĆ!

Seria 3-drzwiowych chłodziarko-zamrażarek typu side-by-side, szklany front, wyświetlacz w drzwiach, wyposażonych w szufladę próżniową

 

Funkcje

Opis technologii stosowanych w lodówkach Hitachi

Szuflada próżniowa pozwalająca dłużej zachować świeżość,

Automatycznie otwierane drzwi i dotykowy panel sterowania,

Czujnik ruchu i oszczędność energii,

Panel VIP chroniący wnętrze lodówki przed ciepłem z zewnątrz,

Inwerterowa sprężarka i wentylatory obiegu powietrza,

Dozownik lodu i zimnej wody bez konieczności podłączenia hydraulicznego,

Filtr (przeciw)zapachowy i antybakteryjny (Triple Power Filter),

Komora świeżości o podwyższonej wilgotności na świeże warzywa,

Eleganckie i pojemne nętrze lodówki,

Skuteczne i wydajne chłodzenie.

 

Inne cechy:

• Alarm otwartych drzwi

• Oświetlenie LED komory chłodziarki i zamrażarki


Szuflada próżniowa

Świeże produkty spożywcze dzięki szufladzie próżniowej.

Sekretem dłuższego zachowania świeżości jest obniżony poziom tlenu wokół produktów spożywczych. Oryginalny system zachowania świeżości Hitachi odprowadza powietrze z szuflady i utrzymuje obniżone ciśnienie do poziomu ok. 0,8 atm. Przechowane w ten sposób mięso, ryby, sery, oraz inne produkty zachowują świeżość i wartości odżywcze.

Zachowanie wartości odżywczych

Żyj zdrowo. Środowisko o obniżonym ciśnieniu zapobiega utlenianiu i pozwala zachować wartości odżywcze produktów spożywczych... *1. Testowany model: R-X700F. Rezultaty mogą się różnić w zależności od poziomu świeżości przechowywanych produktów spożywczych. Szuflada próżniowa nie ma wpływy na datę przydatności do spożycia ani nie gwarantuje wskazanego okresu trwałości. *2. Badania przeprowadzone przez Centrum Sprzętu Naukowego i Technologicznego Suranaree University of Technology zgodnie z zasadami, warunkami i wynikami testów dostępnymi w trakcie badania i analizy. *3. Dane na wykresie obliczone przez Hitachi. Doskonałe zachowanie oryginalnego smaku i konsystencji bez konieczności zamrażania produktu, oraz ochronie przed wysychaniem bez kłopotliwego owijania produktów spożywczych... *Badanie poziomu zachowania wilgoci przeprowadzone przez Hitachi. Testowany model: R-S38JV.

Szybkie wchłanianie się przypraw

Obniżenie ciśnienia powietrza w szufladzie pozwala na szybsze wchłanianie sie przypraw. Pozwala to skrócić czas potrzebny na przyprawianie, marynowanie i suszenie potraw i produktów spożywczych, dzięki czemu zostaje więcej czasu na jedzenie!

*Badania przeprowadzone przez Hitachi. Testowany model: R-S38JV. Rezultaty mogą się różnić w zależności od poziomu świeżości przechowywanych produktów spożywczych.

Optymalne utrzymanie świeżości

Szuflada pozwala utrzymać świeże produkty spożywcze w optymalnym stanie.


Technologia zachowywania świeżości utrzymuje ciśnienie na poziomie 0,8 atm*

Innowacje Hitachi w najlepszym wydaniu: szuflada w której panuje obniżone ciśnienie. Specjalna pompa próżniowa wysysa z szuflady powietrze przez co redukuje poziom tlenu w szufladzie. Praca pompy jest regulowana automatycznie i wyłącza się po osiągnięcia ciśnienia na poziomie 0,8 atm.

* Dzięki zastosowaniu technologii próżniowej powstaje przestrzeń, w której ciśnienie jest niższe od atmosferycznego. Ciśnienie w komorze próżniowej wynosi około 0,8 atm, czyli poniżej poziomu ciśnienia atmosferycznego – firma Hitachi określa to mianem technologii próżniowej.

Wróć do początku strony


Zaprojektowane dla Twojej wygody

Automatyczne drzwi

Technologia automatycznie otwieranych drzwi sprawia, że dostęp do wnętrza lodówki jest łatwiejszy niż kiedykolwiek wcześnie. Jeden przycisk pozwala otworzyć drzwi na 2 sposoby, nawet gdy masz obie ręce zajęte, a balkoniki w drzwiach są zapakowane po brzegi.

 

Dotknij przycisku aby otworzyć drzwi zamrażarki lub lodówki.

 

 

 

 

 

 

Przesuń palcem po przycisku aby jednocześnie otworzyć drzwi zamrażarki i lodówki.

Sterowanie dotykowe

Dzięki sterowaniu za pomocą płaskiego, szklanego panelu dotykowego ustawienia można zmienić jednym dotknięciem. Wystarczy przetrzeć powierzchnię ze szkła hartowanego aby ją oczyścić.

Wróć do początku strony


Automatyczne oszczędzanie energii

Czujnik monitorujący ruch

Elementy ekranu sterowanie podświetlają się automatycznie, gdy ktoś się zbliży do lodówki. Czujnik wykrywa ruch i włącza panel sterowania, oraz automatycznie wyłącza go aby przejść w tryb oszczędzania energii. To przydatna funkcja w przypadku wyjechania w podróż lub wyjścia z domu na dłuższy czas.

 

Wróć do początku strony


Przełom w oszczędności energii

VIP - technologia próżniowych paneli izolacyjnych

VIP - to cienkie panele, w środku których znajduje się komora próżniowa. Żeby panel się nie zapadł w sobie - wypełniony jest matą z włókna szklanego zapewniającą bardzo wysoka izolacyjność cieplną - znacznie wyższą niż w przypadku standardowego materiału izolacyjnego, jakim jest pianka poliuretanowa. Panele zapobiegają przedostawanie się ciepła do wnętrza lodówki, co pozwala uzyskać ogromną oszczędność energii. W przypadku awarii zasilania niska, bezpieczna temperatura wewnątrz lodówki utrzymywana jest przez 15 godzin. To najlepszy sprawdzian skuteczności izolacji cieplnej.

*Obrazy służą wyłącznie do celów ilustracyjnych. Badania przeprowadzone przez Hitachi. Testy porównawcze przeprowadzono z wykorzystaniem całej linii produktów Hitachi.

Wróć do początku strony


Oszczędność energii

Oszczędny i wydajny system chłodzenia oparty o sterowaną elektronicznie sprężarkę z silnikiem inwerterowym, oraz 2 inwerterowe wentylatory obiegu powietrza.

INVERTER X Dual Fan Cooling

 

 

INWERTER

Kompaktowy kompresor inwerterowy zapewnia wyjątkowo efektywne chłodzenie poprzez wygenerowanie dużej ilości zimnego powietrza, przy jednoczesnej zmianie mocy chłodzenia. Wysoka efektywność przy niskim poborze mocy jest możliwa dzięki wbudowanemu mikrokomputerowi - Eco Thermo Sensor

ECO THERMO-SENSOR

Cicha praca

R-600a - Czynnik chłodniczy jest przyjazny dla środowiska

Rise in temperature

Dual Fan Cooling - Podwójny System Chłodzenia

Umożliwia niezależny nawiew zimnego powietrza do komory chłodziarki i zamrażarki, czego nie może zapewnić pojedynczy wiatrak. Zastosowanie 2 wiatraków zapewnia szybką i efektywną cyrkulację zimnego powietrza generowanego poprzez wydajny inwerter.

Wysoka energooszczędność

Najwyższa klasa energetyczna to zasługa technologii, która minimalizuje straty energii poprzez kontrolę ilości zimnego powietrza dostarczanego do poszczególnych przedziałów lodówki.

Brak stabilizatora

Chłodzi w warunkach zmiennego natężenia prądu 130V-300V.*

Wróć do początku strony


Czysta woda z wody butelkowanej

Dozownik lodu i wody ze zbiornikiem.

Wystarczy nalać wody do zbiornika o pojemności 3,2 l. Dozownik serwuje schłodzoną wodę oraz automatycznie tworzy lód. Dzięki takiemu rozwiązaniu lodówkę można zainstalować praktycznie wszędzie, bez kłopotliwych przewodów doprowadzających wodę do lodówki.

Wróć do początku strony


Skuteczne usuwanie niechcianych zapachów

Filtr powietrza o potrójnej mocy Filtr powietrza o potrójnej mocy usuwa substancje zapachowe (*1) oraz 99% bakterii (*2) . *1. Filtr o potrójnej mocy, który przechwytuje i usuwa 7 substancji zapachowych (Badania przeprowadzone przez Hitachi. Rodzaje zapachów: merkaptan metylowy, amoniak, aldehyd octowy, trimetyloamina, propanal, heksanal i kwas octowy).
*2. Filtr zapewnia również działanie sterylizujące. Dzięki połączeniu właściwości węgla aktywnego, zeolitu i tlenku manganu (katalizatora) filtr z czasem znacznie zmniejsza zawartość substancji zapachowych. Organizacja badawcza: Boken Quality Evaluation Institute. Metoda badania: Metoda przyczepności folii (JISZ2801). Nazwa elementu przetwarzającego: Filtr. Metoda sterylizacji: zastosowanie katalizatora utleniającego do filtra. Temat: Bakterie uwięzione w filtrze. Wyniki badania: w ciągu 24 godzin usunięto 99% bakterii przy użyciu samego filtra. Brak wpływu na środowisko i produkty spożywcze znajdujące się wewnątrz lodówki.

Wróć do początku strony


Komora świeżości z podwyższonym poziomem wilgotności

Oddzielna komora na świeże warzywa

Aby zapewnić długotrwałą świeżość, w komorze utrzymywany jest wysoki poziom wilgotności – około 90%*. Lodówka wyposażona jest w potrójny filtr, który oczyszcza powietrze krążące w jej wnętrzu. Dzięki filtrowi o potrójnej mocy (Triple Power Filter) w każdej komorze zawsze znajduje się czyste powietrze, wolne od przenoszonych zapachów.

* Badania przeprowadzone przez Hitachi. Wyniki różnią się w zależności od ilości i rodzaju warzyw.

Wróć do początku strony


Stylowe wnętrze

 

Wnętrze lodówki zostało zaprojektowane w stylowy sposób, z wygodnym jasnym i energooszczędnym oświetleniem LED, gustowną półką na wino oraz dodatkową przestrzenią do przechowywania. Aluminiowy panel sprawia, że jasna komora nabiera luksusowego charakteru.


Wróć do początku strony


Wydajne chłodzenie

Gdy potrzebujesz szybkiego i wydajnego chłodzenia, włącz tryb Quick Cooling, który zapewnia o około 19%* szybsze chłodzenie.


* Badania przeprowadzone przez Hitachi. Porównanie między włączonym a wyłączonym trybem Quick Cooling.

Wróć do początku strony

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl