Płatności

Wyciąg z Regulaminu

PŁATNOŚCI

2.13. Kupujący ma prawo wyboru sposobu zapłaty za zamówione towary w sklepie Dom Bianco Sp. z o.o. Sposób zapłaty nie powoduje różnicy w cenie zamawianych towarów, ale powoduje różnicę w kosztach dostawy. Informacja o różnicy w kosztach podawana jest Kupującemu do akceptacji przed zawarciem transakcji.

2.14. Dostępne formy płatności to:

- przelew bankowy,

- płatności kartami: Visa,  Visa Electron, Mastercard, MasterCard Electronic, Maestro

- płatność za pobraniem (przy odbiorze).

2.15. Dla płatności realizowanych w formie przelewu bankowego oraz kartami Kupujący nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów na rzecz Sprzedającego z poza ceną towarów i kosztami transportu.

2.16. Za płatność przy odbiorze (za pobraniem) Kupujący ponosi dodatkowy koszt w wysokości 2% ceny zakupionych towarów. Łączna kwota opłaty za płatność przy odbiorze i dostawę podana jest Kupującemu do akceptacji przed dokonaniem zakupu.

2.17. Za zamówione towary, które oznaczone są w sklepie jako „Produkty na specjalne zamówienie” Kupujący wpłaca 100% wartości zamówienia przed przyjęciem zamówienia do realizacji. Dla tych towarów nie oferujemy opcji płatności za pobraniem (przy odbiorze). Towary na specjalne zamówienie nie podlegają zwrotowi.

2.18. W serwisie internetowym www.dombianco.online   podmiotem świadczącym obsługę płatności online jest Blue Media S.A.

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl