O firmie Dom Bianco
Dom Bianco Sp. z o.o. jest od 1990 roku niezależnym przedsiębiorstwem reprezentującym na polskim rynku renomowanych producentów urządzeń AGD do zabudowy Fulgor-Milano, Smeg, okapów Faber, a także zlewozmywaków ceramicznych Villeroy&Boch oraz Duravit. Dzięki urządzeniom doskonałym zarówno pod względem wzornictwa, jak i cech użytkowych, staramy się współtworzyć piękne i praktyczne kuchnie, stanowiące serce każdego domu. Wyjątkowa stylistyka naszych urządzeń daje nieograniczone możliwości realizacji oryginalnych pomysłów.

Od 2014 roku oferujemy naszym Klientom nowoczesne odkurzacze i urządzenia do pielęgnacji podłóg liderów rynku: brytyjskiego - VAX, oraz rynku niemieckiego Dirt Devil. Nasze odkurzacze wprowadzają na polski rynek wiele nowoczesnych rozwiązań technologicznych, takich jak oddzielanie kurzu w strumieniu wirującego powietrza bez stosowania worków, odkurzanie bezprzewodowe z wykorzystaniem baterii litowo-jonowych, albo wykorzystanie filtrów HEPA aby spełnić najwyższe wymagania w zakresie redukcji zużycia energii i filtracji powietrza. Do tego wyjątkowy design odkurzaczy przyciąga uwagę. Aż szkoda chować do szafki!

W roku 2018 nawiązaliśmy współpracę z japońskim producentem chłodziarko - zamrażarek Hitachi. Hitachi, Ltd. to koncern technologiczny z siedzibą w Tokio, oferujący produkty w większości krajów na świecie, w tym w Polsce. Zaawansowane technologicznie lodówki wolnostojące typu Side-By-Side i French-Door to najlepsze wizytówki tej japońskiej firmy.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl