Okap INSIDE UP IX KL 90

Dostępność: brak w magazynie. Kliknij "Zapytaj o produkt" i potwierdź dostępność
Cena: 12 279,00 zł 12279.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Producent: Faber
Kod produktu: F-305.0615.739

Opis

Inside Up. Idealna integracja z wnętrzem, równowaga geometrii na kilku poziomach.

Warstwowy kształt okapu gwarantuje efektywne zasysanie powietrza bez stosowania elementów inwazyjnych estetycznie. Panel centralny to źródło światła, które skutecznie oświetla płytę grzewczą.


Cechy okapu Inside Up

x Zaawansowana technologia i nowoczesny design.

x Skuteczne i energooszczędne Technologie Plus.

x Wygodne sterowanie pilotem.

x Możliwość sterowania okapem bezpośrednio z płyty indukcyjnej Faber.

x Wyjątkowa jakość wykonania.

xZaprojektowany z myślą o bezpieczeństwie.

x Warto wiedzieć!

x Poznaj firmę Faber :-)


CHARAKTERYSTYKA OKAPU INSIDE UP

Klasa energetyczna

a1_big.jpg

--------


Poziom
prędkości
Wydajność
(IEC61591)
Głośność
(IEC60704-3)
l33056
II49065
III60070
INT70073


Przedstawione wyniki uzyskano przy zastosowaniu rzetelnych, dokładnych i odtwarzalnych procedur pomiarowych. Metody pomiarów i obliczeń zgodne z "ROZPORZĄDZENIEM DELEGOWANYM KOMISJI (UE) NR 65/2014".


-------- PARAMETRY-----------

• Kolor: inox
• Wymiary (mm): 900 x 500
• Sposób montażu: do zabudowy sufitowej
• Ilość programów: 4
• Klasa energochłonności: B
• Roczne zużycie energii (kWh): 64
• Głośność (dB): 70
• Klasa filtracji tłuszczu: F
• Klasa oświetlenia: F
• Klasa wydajności przepływu: A
• Filtry przeciwtłuszczowe: kasetowy do mycia w zmywarce
• Wydajność MAX (m3/h): 700
• Oświetlenie: panel LED z regulacją temperatury barwowej


Human Centric Lighting (HCL)

Prawidłowy dobór temperatury barwowej i mocy powoduje, że sztuczne oświetlenie może wspierać dobre samopoczucie. W okapie Inside Up Użytkownik może regulować temperaturę barwową oświetlenia w 5-stopniowej skali od 2700 do 5000°K

-


 /><span class= Wróć do początku strony


POZNAJ TECHNOLOGIE NA PLUS DLA CIEBIE!


-

HCL - Human Centric Lighting - kiedy temperatura barwowa i moc są prawidłowo dobrane, sztuczne oświetlenie może wspierać dobre samopoczucie. W okapie Inside Up Użytkownik może regulować temperaturę barwową oświetlenia w 5-stopniowej skali od 2700 do 5000° K


-

ZASYSANIE OBWODOWE - zmniejsza odczuwalny hałas o ok. 25%. Ten rodzaj zasysania oparów gwarantuje optymalną efektywność dzięki wykorzystaniu efektu Venturiego: powietrze przyspiesza przechodząc przez szczelinę między panelami i natychmiast zwalnia wewnątrz okapu. Następnie jest z łatwością wyrzucane z okapu bez konieczności stosowania wysokiego ciśnienia. Redukcji o 3 dB (A) zgodnie z normą EN 60704-3.


-

PRĘDKOŚĆ INTENSYWNA - przy uruchomieniu tej funkcji uzyskuje się maksymalną wydajność zasysania w ograniczonym czasie. Jej zadaniem jest dostosowanie okapu do specjalnych wymagań. Funkcja jest aktywna przez 6 min., po czym okap automatycznie przełącza się na poprzednio wybraną prędkość roboczą. Opóźnienie wyłączenia - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.


-

OPÓŹNIENIE WYŁĄCZENIA 30 - umożliwia automatyczne wyłączenie okapu po upływie określonego czasu, co pozwala na całkowite usunięcie zapachów z kuchni.


-

PROGRAM 24 - funkcja pozwalająca na to, aby okap pozostawał włączony przez 24 godz. w celu ciągłej wymiany powietrza z natężeniem hałasu niesłyszalnym dla ludzkiego ucha. W kuchni powstaje strefa czystego powietrza dzięki czemu kuchnia staje się idealnym miejscem do miłego spędzania czasu bez nieprzyjemnych zapachów lub hałasu.


-

WYMIANA FILTRA - funkcja sygnalizuje konieczność oczyszczenia filtrów przeciwtłuszczowych.


-

STEROWANIE PILOTEM - okapy Inside Up zostały wyposażone w nowoczesny pilot zdalnego sterowania radiowego. Kompaktowy i lekki pilot FABER wyróżnia się subtelnym i eleganckim kształtem. Nowoczesny wygląd i nadruk ze stali polerowanej w postaci poziomej linii nadają mu wyjątkowy charakter. Teraz łatwo i wygodnie można sterować okapem na odległość! Wystarczy jedno dotknięcie przycisku, aby eleganckie oświetlenie dodało kuchni uroku, czy też jedno dotknięcie by ustawić odpowiednią prędkość lub automatycznie wyłączyć okap po określonym czasie. Technologia sterowania za pomocą fal radiowych umożliwia zdalne sterowanie wszystkimi funkcjami okapu, co zapewnia wygodę i komfort podczas codziennego użytkowania.

-


-

POŁĄCZENIE okap - płyta. Oprócz okapów, firma Faber produkuje także szeroką gamę indukcyjnych płyt grzewczych, które zapewniają możliwość sterowania okapem bezpośrednio z płyty. Dzięki temu czynności gotowania stają się o wiele łatwiejsze. Dialog okap-płyta sprawia, że praca w kuchni staje się przyjemniejsza!

 width=


 /><span class= Wróć do początku strony


JAKOŚĆ POTWIERDZONA PONAD 60-LETNIM DOŚWIADCZENIEM

Na jakość okapów Faber składa się ponad 60 lat doświadczenia w zakresie oczyszczania powietrza w kuchniach. Dzięki wyjątkowemu doświadczeniu i wyjątkowym umiejętnościom jakość Faber można zobaczyć, poczuć i dotknąć w każdym szczególe. Jakość Faber to jakość życia.


-

Rekordowe osiągnięcia Faber w zakresie jakości swoich produktów

• Pierwszy certyfikat jakości ISO 9001 w branży okapów kuchennych.
• Certyfikat jakości SGS nr.001 absolutnie pierwszy na świecie.
• Zintegrowany system zarządzania jakością (ISO 9001:2015).
BHP (OHSAS 18001), certyfikat, system zarządzania środowiskowego (ISO 14001) certyfikowany przez SGS.
• Produkty Faber spełniają najbardziej rygorystyczne wymagania bezpieczeństwa i normy EN 61591 i EN 60704-3.
• Są testowane w autoryzowanym laboratorium wewnętrznym, certyfikowanym przez główne międzynarodowe jednostki certyfikujące.
IMQ - włoski znak jakości.
CE - znak bezpieczeństwa UE.
SEMKO - międzynarodowa certyfikacja Intertek (Etykieta jakości ETL).
UL - znak jakości w USA i Kanadzie.
CCC - znak jakości w Chinach.

 /><span class= Wróć do początku strony


CAŁKOWITE BEZPIECZEŃSTWO

Wewnątrz okapu nie ma ostrych krawędzi. Elementy szklane są wykonane ze szkła hartowanego. Silniki z zabezpieczeniem termicznym oraz samo-gasnące tworzywa sztuczne pozwalają na uniknięcie ryzyka zapalenia się i pożaru. Elementy elektroniczne są odpowiednio izolowane, a wszystkie przewody tak ułożone, aby uniknąć ryzyka porażenia prądem.

-

 /><span class= Wróć do początku strony


UŻYTKOWANIE OKAPU

W dowolnym czasie okap można włączyć i wyłączyć za pomocą przycisków, pilota zdalnego sterowania, lub bezpośrednio z indukcyjnej płyty grzewczej Faber.

 width=

 • Włącz okap przed rozpoczęciem gotowania. Dzięki temu wytworzy się ciąg powietrza, który skieruje opary do okapu.
 • Niskie prędkości są wystarczające podczas gotowania potraw o słabym zapachu, takich jak makarony.
 • Wysokie prędkości są konieczne podczas smażenia i gotowania potraw o silnym zapachu oraz w przypadku gotowania kilku potraw jednocześnie.
 • Zostaw okap włączony przez kilka minut po zakończeniu gotowania w celu usunięcia powstałych oparów i zapachów.

JAK DBAĆ O FILTRY?


Bieżąca obsługa filtrów zapewnia zachowanie odpowiedniej wydajności i skuteczności okapu. W każdym okapie kuchennym filtry mają ograniczony czas skutecznej filtracji i muszą być okresowo czyszczone, lub wymieniane na nowe. Tylko w ten sposób okap może skutecznie pracować pochłaniając wszelkie opary i zapachy, a Ty możesz oddychać czystym powietrzem w kuchni!


Metalowe filtry przeciwtłuszczowe należy myć ręcznie lub w zmywarce co dwa miesiące, jeżeli okap jest wykorzystywany nie dłużej, niż trzy godziny dziennie.

 • Filtry metalowe ukryte są pod panelem oświetlenia. Wyjmuje się je bez trudu lekko naciskając na przycisk blokady umieszczony w uchwycie.
 • Filtry te należy wyjmować pojedynczo i zachować ostrożność podczas mycia, aby ich nie uszkodzić. Filtry przeciwtłuszczowe można myć w zmywarce.
 • Po umyciu filtry należy wysuszyć. Przed włożeniem ich na miejsce należy upewnić się, że przyciski blokady są widoczne na zewnątrz.

Popularne filtry węglowe pracujące w okapie w wersji pochłaniacz nie mogą być ani czyszczone, ani regenerowane. Należy je wymieniać na nowe co cztery miesiące lub częściej, jeżeli okap jest wykorzystywany intensywnie (ponad 4 godziny dziennie). W przypadku wymiany wykonaj poniższe kroki:

 • Zdejmij metalowe filtry przeciwtłuszczowe,
 • wyjmij i wyrzuć zużyte filtry węglowe,
 • włóż nowe filtry węglowe,
 • załóż metalowy filtr przeciwtłuszczowy. Upewnij się, że zamki filtra są widoczne od spodu okapu.

 /><span class= Wróć do początku strony


Poznaj firmę Faber ...

... wynalazcę nowoczesnego okapu kuchennego!

 /><span class= Wróć do początku strony

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl